Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Krytka - neteče tam?


MichalKozel

Recommended Posts

Zdravím. Chtěl bych si jen něco ujasnit. U auta mi chybí na pravé straně za světlem plast, který by měl odvádět vodu ze žlábku - na fotce zeleně.

Netušíte, zda tam má vůbec být, resp. jestli ho tam máte? Pod otvorem jsou svazky kabelů a nelíbí se mi, že na ně teče.

Díky

[upravil dne 3.10.2007 MichalKozel]

[upravil dne 3.10.2007 MichalKozel]

post-0-14109596611077_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlásím že u mě se plast nevyskytuje ani na jedný straně.

Koukal sem po netu, na testy novejch aut. Stejně jako u tebe je plast jen na levý straně. V absenci tohodle kousku plastu bych neviděl problém, s nějakou vlhkostí se tam musí počítat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

taktéž potvrzuji plast ani na jedné straně :) spíše si pohlídej aby jsi na pravé straně kapoty měl horní těsnění které těsní při zavření kapoty , průnik vody k jednotce ABS ;)

Jsem neznalý umístění jednotky ABS - můžeš mi to upřesnit, kde je jednotka a kde má být to těsnění, resp, restli z mé fotky vyplívá, že tam je?

Všiml jsem si, že před sáním ventilace osobního prostoru máš jistou elektroniku pod plastem. Je tam nutný, resp. co to je?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když otevřeš kapotu tak těsní by jsi měl najít na vyznačeném (červeně) místě zevnitř na kapotě ;) těsnění dosedá na přírubu u světla kterou jsem označil černě, jednotka abs je oranžově označená

[upravil dne 3.10.2007 KoNG]

post-0-14109596612103_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoNG

když otevřeš kapotu tak těsní by jsi měl najít na vyznačeném (červeně) místě zevnitř na kapotě ;) těsnění dosedá na přírubu u světla kterou jsem označil černě, jednotka abs je oranžově označená

[upravil dne 3.10.2007 KoNG]

Aha, tak žádné takové těsnění na kapotě nemám.

Můžete mi pls někdo vložit nebo poslat fotku, jak vypadá a kde přesně je, něco zrobím a umístím tam. Jsem to kluk šikovnej.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak co se tyce toho plastu tak na 1000 % ma byt jen jeden a to na prave strane ( ridicova strana ) taky sem si toho totiz kdysi vsiml tak jsem si ho jel koupit do peugeota a tam me prave poucili ze je jen jeden. takze ti co maji jeden vse ok, ti co nemaji zadny tak jim jeden chybi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem byl náhodou u koncesionáře a ptal se na ten plast (kolem světla) říkal mi že to je od nějakého modelového roku a že né na každým autě to má být :( je fakt že já to na svuj předek prostě nenapasoval :) last je moc velikej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: imaster

Nebude to podle toho, jestli tam je čirá optika 2xH7 a nebo starší H4?? Hledal jsem podle fotek na netu, a plast jsem viděl jen na 206 se starší optikou H4. Jestli to nebude vyřešeno už konstrukcí čirých světel.

[upravil dne 11/10/07 imaster]

ne ne ja mam novej model s cirou a plastik jevpravo, svetylkama to neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...