Sign in to follow this  
Followers 0
žažo

11 posts in this topic

Tak nevím jestli to tady patří, pokud ne tak se omlouvám ale lepší kolonku jsem nenašel.

Mám dotaz : poskočil jsem ze 2 hvězdiček na 3 a jsem pyšný na pozorovatele, ale přestal mi svítit avatar , to mně trochu mrzí , nevíte někdo proč :myslim . Dík.

Ne, zrovna sem to moc nepatří. :nevim

Avatar s forem nesouvisí, ten máš nahraný na jiném serveru - na Ukažto.com.

Tak se tam podívej, co píší: http://www.ukazto.com/ ;)

To vím fungoval už skoro celý rok a zmizel jako pěna přesně se zvýšením hvězdiček, tak jsem myslel že to souvisí s forem , ale na ukaž to kouknu třeba je problém tam . dík.

Původně zaslal: žažo

To vím fungoval už skoro celý rok a zmizel jako pěna přesně se zvýšením hvězdiček, tak jsem myslel že to souvisí s forem , ale na ukaž to kouknu třeba je problém tam . dík.

Tak jsem tam koukl a už vím co jsi mi chtěl říct, omlouvám se za zbytečnou paniku, pokud jde , téma smazat tak kho klidně smažte. ještě jednou dík a omluva . :papa

Původně zaslal: žažo

Tak jsem tam koukl a už vím co jsi mi chtěl říct, omlouvám se za zbytečnou paniku, pokud jde , téma smazat tak kho klidně smažte. ještě jednou dík a omluva . :papa

Mazat se nebude, jen to z Club přesunu do Pokec a tobě poradím, ať vyzkoušíš: http://imageshack.us/

Ahoj pežoťáci. CHtěl bych vložit fotečku pod jméno (avatar asi) a k podpisu. Už mi to tu někdo z Vás poslal jak to udělat. Tak PROSÍM o zaslání návodu ještě jednou. Já jsem si to neuložil,a teď s tou moou sklerózou ten návod nemůžu najít.:grr Díky moc.

Původně zaslal: Pišta

Ahoj pežoťáci. CHtěl bych vložit fotečku pod jméno (avatar asi) a k podpisu. Už mi to tu někdo z Vás poslal jak to udělat. Tak PROSÍM o zaslání návodu ještě jednou. Já jsem si to neuložil,a teď s tou moou sklerózou ten návod nemůžu najít.:grr Díky moc.

Tady to máš Pišto:) --

Dík.Doufám,že to zvládnu.Ještě musím dát dopořádku PC nějak mi zlobí program na přenos fotek .Čágo:myslim

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ty vážně vyfasuješ nějakou speciální funkci podporovatele slabých a nemohoucích! :D

Super. :super

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ty vážně vyfasuješ nějakou speciální funkci podporovatele slabých a nemohoucích! :D

Super. :super

ÓÓ díky velký Kurte, hlavně žádnou funkci, žádnou funkci, to by mi ještě tak chybělo:bojim :D:D