Sign in to follow this  
Followers 0
oni

budiky

9 posts in this topic

chci se jen informovat,mam starej model,ale uz nemam rychlomer pohanenej lankem,ale chtel bych budiky z nejnovejsiho modelu,kde uz je digitalni ikazatel,tak se chci zeptat jestli po vymene bude vse fungovat!akorat ja mam pocit ze do mejch budiku jdou tri patice a di nivejch jen dve!

Tady jsou budíky z novýho modelu,jestli Ti to trošku pomůže.:papa

post-0-14109596610836_thumb.jpg

Když už jsme u těch budíků nevíte kolik má žárovička na podsvícení panelu přístrojů výkon??Chci si tam dát let diody?Tak nevím jaký.Ale vím že budou modry:roll

Původně zaslal: Prunerl

Když už jsme u těch budíků nevíte kolik má žárovička na podsvícení panelu přístrojů výkon??Chci si tam dát let diody?Tak nevím jaký.Ale vím že budou modry:roll

Mno jaký mají výkon nevím, ale v chytré knize se píše: "Žárovka je integrální součástí objímky a nelze ji samostatně vyměnit". Takže se mění žárovička i s objímkou.

A další věc: můj má regulaci intenzity podsvícení, teď jest otázka, jak to vyřešit v případě LED diod

Nicméně ford focus tam má výkon 3W, takže tady by o mohlo být podobné

u LED diod to bude rovnake. regulacia osvetlenia je len seriovo dany potenciometer. u diod to bude rovnako ako u ziarovky. cim mensi prud, tym menej elektronov bude PN priechod emitovat a menej svietit.

Jojo moc díky prostě to zkusím.U těch objímek už jsem jednou žárovičku měnil a bylo to v pohodě .Diody hold budou muset projít pájecí procedůrou :D .Pokusím se to zdokumentovat a pak hodit na veb až budu řádným členem :D A regulaci intenzity zatím v autě nemám ale už se na tom pracuje.Potřebuju sehnat akorát to ovládání. Výstup tam mám z výroby;)

A regulaci intenzity zatím v autě nemám ale už se na tom pracuje.Potřebuju sehnat akorát to ovládání. Výstup tam mám z výroby;)

Dva ovládací prvky na intenzitu podsvětlení tady mám- jeden je z BXa a druhej ze 405ky (úplně stejný). Jde vlastně jen o to, abys přerušil + vodič na osvětlení palubky a vsadil to tam ;)

P.S.: Odkud jsi? Nerad bych takovou blbinu balil do nějaký krabičky:)

[upravil dne 3/10/2007 Dundee]

hele chlapi ajak to je z hodinama,budou mi pasovat hodiny s teplomerem kdyz budu mit i cidlo?

Původně zaslal: Dundee

A regulaci intenzity zatím v autě nemám ale už se na tom pracuje.Potřebuju sehnat akorát to ovládání. Výstup tam mám z výroby;)

Dva ovládací prvky na intenzitu podsvětlení tady mám- jeden je z BXa a druhej ze 405ky (úplně stejný). Jde vlastně jen o to, abys přerušil + vodič na osvětlení palubky a vsadil to tam ;)

P.S.: Odkud jsi? Nerad bych takovou blbinu balil do nějaký krabičky:)

[upravil dne 3/10/2007 Dundee]

V pohodě.Dostanu ho koncem týdne od pantáty.Jinak jsem z Teplic - Severní Čechy.Ale i tak moc díky.