Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ukazatel teploty chladící kapaliny - 1,6 i benzin 80kw


omegaalfa

Recommended Posts

Zdravim všechny, chci se zeptat jestli vam taky ručička ukazatele chladící kapaliny u 1,6 i benzinu 80 kw po otocení klíčku do první polohy ( rozvícené kontrolky) pohne tzv. motorkovým efektem - vyjede do maxima a pak se vrátí zpátky ( jako kdyz se startuje motorka) ? u 2,0 hdi 66kw to nedělá, tak se ptám jestli je to u tohoto motoru normální.....tak díky předem všem kdo mají 1,6i za odpovědi.

hezkej den všem !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

abych nekecal, tak si nejsem uplne jistej, zitra kouknu a napisu jeste, ale pri to,m zahrati to dela urcite. za studena bych rekl ze nestihne spadnout pac hned startuju, ale stopro to nevim. dam vedet. myslis ze to je zavada?

no to prave nevim, jezdi s tim manzelka a menili ji tam cidlo teploty - tusim ze jsi mel ten problem taky - z niceho nic to ukazalo prehrati, stop apod. zkratka to litalo jak chtelo , ted to ukazuje dobre ale nejsem si vedom ze predtim prave pri kazdem otoceni klicku to dojelo na konec a pak se to vrati na aktualni teplotu - u HDI mi to tenhle motorkovy efekt nedela (ale ten ma i trochu jinou pristrojovku / kontrolky)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petr307

jo, presne to jsem resil. ale delalo to (pri zahrati se vratil na akt. teplotu) i pred vymenou.

tak se prosim mrkni jestli ti to dela i kdyz to mas studeny a dej vedet, budu ti moc vdecny ( jinak tu zavadu mi taky odstranili zadaco, protoze na to pry byla svolavacky tj. nebylo to na zaruku ale na svolavacku)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ticcino

Mě to tenhle motorkový efekt dělá vždy. Ať je to teplý nebo studený. A dělalo to i před výměnou i po výměně teplotního čidla (se mi zbláznilo a teplota lítala sem-tam-stop)

Závěr: je to normální :)

díky za postřeh, v servisu netusili jestli to je spravne nebo ne ( říkali že zaleží na výrobě, ročníku), ale co jsem si vsim tak mame oba po faceliftu, dovoz a chova se to stejne tak to bude OK, díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...