Sign in to follow this  
Followers 0
Tomas-X

Dotaz 206

6 posts in this topic

Mám P206 verzi XS. Chtěl bych se zeptat čím se liší od normální verze?? Na první pohled mi přijde že mám jen jiné sedáky:)

XS je tak trochu nafouknutá verze. Z ní vychází WRC. Pokud vím, tak jsou rozdílné pouze přední blatníky a nárazník. Jsou tam jen nepatrné rozdíly, avšak pokud jsou obyč blatníky nedáš tam XS nárazník a opačně.

A není tam i nějaký jiný podvozek? Protože v jednom příspěvku chtěl kdosi polepšit podvozek na sériové 206 a kdosi mu říkal a? si sežene tlumiče a pružiny z verze XS. Jo a taky mám pěknější palubku než obyč. 206tky:D

záleží taky, kde bylo to XS kupované, u nás má jinou výbavu, než třeba v Belgii, jestli je to benzín nebo diesel, rok výroby atd. V Německu se např. prodává jako Sport. Mám XS a údajně má jiný podvozek, sedačky (ty ale dávají na přání a v akcích i do jiných modelů), taky kola mají doporučený jiný rozměr (185 55 15, 190 50 15, 195 55 15, to podle roku výroby a země).

Tenhle je z roku 99, má motor 1,6 a pochází z Něměcka. Sedačky a palubka jsou trochu jiné, to je vidět. Víc by mě spiš zajímalo jestli ten podvozek je nejaký jiný.

Napsán autorem robert

záleží taky, kde bylo to XS kupované, u nás má jinou výbavu, než třeba v Belgii, jestli je to benzín nebo diesel, rok výroby atd. V Německu se např. prodává jako Sport. Mám XS a údajně má jiný podvozek, sedačky (ty ale dávají na přání a v akcích i do jiných modelů), taky kola mají doporučený jiný rozměr (185 55 15, 190 50 15, 195 55 15, to podle roku výroby a země).

jo, přesně tu mám, podvozek je asi jiný jen v tom, že tam jsou asi jiné tlumiče a zkrutná tyč. Alespoň se tak domnívám, když na ní něco kupuju, tak se mě ptají, jestli je to XS.