Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už došel klíč - z Peugeota


Marcel505

Recommended Posts

Nedávno jsem měl problém s klíči.

Už klíč došel, u dealera jsem jej objednal a klíč na 505 z roku 86 přišel. Stál 155 Kč. A je to už v tom novém plastu - ale je na tom znak Peugeot a to je hlavní...

post-0-14109596608303_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: imaster

Chtěl bych se zeptat, je v tom klíči imobilizér?? Zajímala by mě přibližná cena nového klíče s imobilizérem bez dálkače na mou 206 rv. 2004.

na 306ku bez dalky s imo stoji klic cca 1000Kc s dalkou 3000Kc ;) takze na 206 to bude podobny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slušná cena a pěknej klíč :)

Marceli, akorát nějak "zmrv" tu fotku. Podle ní bych dokázal behem 10 minut udělat klíč, udělat si výlet do Prague city a jet dom v zánovní 505.

Snad po internetu nebloudí lidi, kteří vyhledávají zrovna tento typ adrenalinu, ale člověk nikdy neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Marceli, akorát nějak "zmrv" tu fotku. Podle ní bych dokázal behem 10 minut udělat klíč, udělat si výlet do Prague city a jet dom v zánovní 505.

Snad po internetu nebloudí lidi, kteří vyhledávají zrovna tento typ adrenalinu, ale člověk nikdy neví.

tak tomu říkam schizofrenie :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Slušná cena a pěknej klíč :)

Marceli, akorát nějak "zmrv" tu fotku. Podle ní bych dokázal behem 10 minut udělat klíč, udělat si výlet do Prague city a jet dom v zánovní 505.

Snad po internetu nebloudí lidi, kteří vyhledávají zrovna tento typ adrenalinu, ale člověk nikdy neví.

Jo, chtěl jsem to udělat. Ale už to nejde změnit...

Původně zaslal: Neon

WoW ... vim, kde Marcel bydlí ... :mrk:D

Ale nevíš, od kterého je to auta... :D

A ani kde stojí... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: Fusion

Marceli, akorát nějak "zmrv" tu fotku. Podle ní bych dokázal behem 10 minut udělat klíč, udělat si výlet do Prague city a jet dom v zánovní 505.

Snad po internetu nebloudí lidi, kteří vyhledávají zrovna tento typ adrenalinu, ale člověk nikdy neví.

tak tomu říkam schizofrenie :D

Nemyslels paranoiu? :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja bych potreboval jen cenztnout baterku, a plastovy obal klicku , lze to? baterku me menil borec v hodinarstvi a dopadlo to tak, ze sem notevrela a nenastatoval auto, tak sem uplne vystrasenej ho tam sel zjebat , ze me podelal klicek, zkusil tam dat puvodni baterku co vyndal a hle, zase vsechno pri staru, ale se me ted stava , ze driv sem auto odemikal 10m od nej ted uz jen 2m cca no a je to horsi a horsi, kolikrat musim 2x zmacknout aby se to chytlo, ale 3000Kc za klicek se me davat nechce a rpoc taky kdyz me funguje a achi jen plastovi pouzdro :grr:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Marcel505 - ehm asi budu za blbce, ale to jde si takhle skáknout do Peugeota pro nový klíč od auta ???? :roll:roll Mám od téčka totiž jen jeden klíč, tak že bych si došel pro nový :myslim:myslim

No jasan, a proč by to jako nešlo...

Přines jim doklad, že to chceš pro svoje auto (velký TP) a oni ti to objednají podle VIN, dáš zálohu a je to. A za dva týdny to možná dojde.

Ale nevím, jestli mi ten klíč pomůže, protože není totožný s tím, co od toho auta mám, takže v tom autě jsou asi měněný zámky (což je asi dost možný, ale to je hold riziko).

Jogin: To nevím, zkus jim zavolat...

Původně zaslal: Ferry

To Marcel505, prosimte, jakym zpusobem je provedenej ten lev na klicku ? to je nejak pokovenej plast, nebo vsazenej kov do plastu ?

Vypadá to dobře, co?

Jenže ono je to jen v tom plastu vyryté a jak jsem to fotil, tak to vypadá, že je to nějak blýskavě provedeno...

Je to prostě vylisovaný lev, ale nikdo ti nebrání v tom toho lva pak nějak vybarvit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: urdemala

Původně zaslal: Fusion

Marceli, akorát nějak "zmrv" tu fotku. Podle ní bych dokázal behem 10 minut udělat klíč, udělat si výlet do Prague city a jet dom v zánovní 505.

Snad po internetu nebloudí lidi, kteří vyhledávají zrovna tento typ adrenalinu, ale člověk nikdy neví.

tak tomu říkam schizofrenie :D

Nemyslels paranoiu? :super

a víš, že myslel? jenom sem si za boha nemohl zpomenout.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...