Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tlačítko C. - C.


Vydrýsek

Recommended Posts

Původně zaslal: Vydrýsek

Tak přesně takovou páčku tam mám... a je jiná než od rádia....tak to tam mám asi tempomat :-) Dobrý.... A nevíte někdo jak se ovládá?

funguje nad 50km/h a jen při 4. a 5. popř 6. stupněm. musiš mit to kolečko uvnitř pačky přeple na ON , jedeš třeba kilo na 5. ze zadu pačky jsou tlačitak + a - , podržiš delsi dobu + a tempomat si zapamatuje aktualni rychlost jakou jedeš ,mužeš sundat nohu z plynu , pokud budes chtit přidat podržiš +a auto začne zrychlovat ,když + pustiš třeba na 130km/h tak to bude udržovat tuto rychlost, pokud budeš chtit spomalit tak - ale to auto bude brzdit motorem takže spomaleni bude max. pomale, lepši je brzdit . Pokud jedeš na tempomat a šlapneš na brzdu nebo na spojku tempomat se vypne a musiš si zvolenou rychlost znova navolit + (plusem) , je tam ještě tlačitko z boku II (pauza) ,pokud jedes na tempomat třeba 100km/h a zmačkneš tu II tak se tempomat vypne , třeba někoho předjedeš a pak po zařazeni do pruhu das zase II a tempomat se nastaví na tech 100km/h . je blbe pokud nemaš automat že se to vypina i při přerazováni 4-5 apod.

jejda ja myslel ze je to 406 až ted jsem si všiml že 405 ,hm tak tam to bude ale asi podobne jen to ON/OFF bude asi mimo pačku.

[upravil dne 2/10/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vydrýsek

A to je možný.... protože mi už taky stačil prasknout ten plastovej zmetek spojkovej, tak se s tím čidlem hejbalo (taky mi to vrtalo hlavou.. dopr*ele, proč je snímač na spojce :myslim)....

Z důvodu že když chceš přeřadit tak zmačkenš spojku a auto vypne tempomat tím i udržování zmáčknutéího plynu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hanys55

a nevíte někdo jak to je u 306, bo tata tam má taky akusi tu páčku, a já myslel že to je na rádio ale už tam není origo tak nejde

Páčka na rádio je vpravo, na tempomat vlevo. Pokud je to tempomatová, musí být někde zapínací čudlík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

dundee: Tak jsem se koukal do "motoru", jak je to vypadá s tím tempomatem... no a je to tak, že tam nemám vůbec tu vývěvu... Jestli byla někde vpředu (kam vede ta potdtlaková hadička), tak asi nepřežila nějakou tu předchozí bouračku.

[upravil dne 30.1.2008 Vydrýsek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...