Sign in to follow this  
Followers 0
Vydrýsek

Tlačítko C. - C.

17 posts in this topic

C.-C. bych řekl, že je zkratka Cruise- Control, tedy tempomat. Máš páčku u volantu na levý straně podobnou té na dálkové ovládání rádia?

Tak přesně takovou páčku tam mám... a je jiná než od rádia....tak to tam mám asi tempomat :-) Dobrý.... A nevíte někdo jak se ovládá?

Původně zaslal: Vydrýsek

Tak přesně takovou páčku tam mám... a je jiná než od rádia....tak to tam mám asi tempomat :-) Dobrý.... A nevíte někdo jak se ovládá?

funguje nad 50km/h a jen při 4. a 5. popř 6. stupněm. musiš mit to kolečko uvnitř pačky přeple na ON , jedeš třeba kilo na 5. ze zadu pačky jsou tlačitak + a - , podržiš delsi dobu + a tempomat si zapamatuje aktualni rychlost jakou jedeš ,mužeš sundat nohu z plynu , pokud budes chtit přidat podržiš +a auto začne zrychlovat ,když + pustiš třeba na 130km/h tak to bude udržovat tuto rychlost, pokud budeš chtit spomalit tak - ale to auto bude brzdit motorem takže spomaleni bude max. pomale, lepši je brzdit . Pokud jedeš na tempomat a šlapneš na brzdu nebo na spojku tempomat se vypne a musiš si zvolenou rychlost znova navolit + (plusem) , je tam ještě tlačitko z boku II (pauza) ,pokud jedes na tempomat třeba 100km/h a zmačkneš tu II tak se tempomat vypne , třeba někoho předjedeš a pak po zařazeni do pruhu das zase II a tempomat se nastaví na tech 100km/h . je blbe pokud nemaš automat že se to vypina i při přerazováni 4-5 apod.

jejda ja myslel ze je to 406 až ted jsem si všiml že 405 ,hm tak tam to bude ale asi podobne jen to ON/OFF bude asi mimo pačku.

[upravil dne 2/10/07 Pe.Tr]

Páčka je fyzicky stejná jako u rádia, jen jiný popisky... +, - , a kolečko... hejbat s ní jde nahoru, dolů, k sobě. A ten čudlík vypadá takhle

v tom připadě

nahoru +

dolu -

k sobě je ta pauza

CC - on/off

Ještě to zkus, jestli to máš dobře zapnutý a nad 50 km/h.

A ještě - když jsem auto koupil, tak byl špatný ten snímač pedálu spojky, takže tempemat nereagoval - pomohlo seřídit. Je tam taky spínač brzdového pedálu.

A to je možný.... protože mi už taky stačil prasknout ten plastovej zmetek spojkovej, tak se s tím čidlem hejbalo (taky mi to vrtalo hlavou.. dopr*ele, proč je snímač na spojce :myslim)....

Původně zaslal: Vydrýsek

A to je možný.... protože mi už taky stačil prasknout ten plastovej zmetek spojkovej, tak se s tím čidlem hejbalo (taky mi to vrtalo hlavou.. dopr*ele, proč je snímač na spojce :myslim)....

Z důvodu že když chceš přeřadit tak zmačkenš spojku a auto vypne tempomat tím i udržování zmáčknutéího plynu :)

a nevíte někdo jak to je u 306, bo tata tam má taky akusi tu páčku, a já myslel že to je na rádio ale už tam není origo tak nejde

Původně zaslal: Hanys55

a nevíte někdo jak to je u 306, bo tata tam má taky akusi tu páčku, a já myslel že to je na rádio ale už tam není origo tak nejde

Páčka na rádio je vpravo, na tempomat vlevo. Pokud je to tempomatová, musí být někde zapínací čudlík.

Hosi dikes taky jsem nevedel na co to je , mam to totiz na Micku a dneska jsem tak haluzove projizdel forum a nasel jsem to , akorad se musim jeste mrknout jestli tam nejaka packa je zatim dikes

dundee: Tak jsem se koukal do "motoru", jak je to vypadá s tím tempomatem... no a je to tak, že tam nemám vůbec tu vývěvu... Jestli byla někde vpředu (kam vede ta potdtlaková hadička), tak asi nepřežila nějakou tu předchozí bouračku.

[upravil dne 30.1.2008 Vydrýsek]