Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívání sedaček


Vydrýsek

Recommended Posts

Zdravím... nevíte v čem selhává vyhřívání sedaček. V bráchovo GRDT i mém SRI to neběhá. Kábly pod sedačkou jsou zapojený (mám tam i kabel pro ty předpínače pásů ;) ), napětí tam taky je, ale nehřeje. Před nastávající zimou by se mi to docela hodilo, mladá je zmrzlík :)

[upravil dne 2.10.2007 Vydrýsek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pracný to je a obnáší to sundat potah sedačky, najít přerušený místo (většinou je to přepálený mezi "polštářky" sedačky) a spojit ho. Je to děsná drbačka s nejistým výsledkem.

Já na to použil dutinky a zatím by to mělo fungovat (musim to vyzkoušet nebo proměřit).

Kupovat nový vyhřívací elementy (dečky) se nevyplatí, protože na jednu sedačku vyjdou na cca 6000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táta má 405 v kůži, povolil jsem sedačky a vyndal je z auta. Opěrák byl funkční. Stačilo sundat kůži spodní rám sedačky. Bez problému jsme našli přerušené místo a spojili ho. Jako topné těleso je použitý obyčejný kablík. Topení krásně funguje. Sedačka má ješte termostat je přímo pod zadkem, taky by mohl být špatný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

to jp: Jak sundám tu kůži? Mám taky kožené sedačky a chtěl bych do nich ještě implantovat elektrické naklánění apod.

Je to hračka:

Odendáš kovový sponky zespodu, pak je pod kůží několik (tušim 5) drátů se zahlými konci v látkových očkách všitých do kůže a kovových očkách chycených v molitanu sedačky- ty na jedný straně narovnáš a vytaháš je ven, tim je potah volnej. Sundáš ho, prohlídneš odporovej drát, kontakty u termospínače a přerušený místa opravíš. Většinou jsou právě v prohlubních těch polštářků sedačky, kde jsou ty přichycovací dráty (odporovej drát se tam prodře). Já měl navíc ulomenej jeden kontakt u termospínače.

No a montáž je obrácený postup demontáže;)

Jen podotknu, že dát ty uchycovací dráty zpátky do těch oček a ohnout zpátky jejich konce je docela slušnej opruz (já se s tim vztekal asi 4 hodiny:D).

Takže hodně zdaru:D:D:D

EDIT: Sakra, myslel jsem rychleji, než jsem četl.:mad: Elektromotory posunu a náklonu jsou na šasi sedačky (zespodu), ale jestli půjdou jen tak přehodit za manuál nevim:myslim

[upravil dne 5/10/2007 Dundee]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...