Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

JBL subwoofer


etienne

Recommended Posts

No, na A8 som za rok minul 250 tis. na opravach, este aj nove webasto som tam dobudoval...

A co sa tyka nazoru - 607 sa s A8 neda porovnavat. Ja som neni zaryty audinak ani peugeotak, ale ten komfort co bol v A8 v 607 nikdy asi nebude. Chyba mi to ladne preradovanie Tiptronicu (nech mi nikto nehovori ze to co mam v aute je detto), chyba mi quattro a chyba mi to ticho motora, ktory nebolo v A8 absolutne pocut. Skratka 607 je krasny voz, perfektna vybava.. ale svojim spracovanim ma zatial od A8 docela daleko. Bohuzial. Akurat ze peugeot ma spotrebu o 5-7 l/100 km nizsiu a ja som si kupil dom :D A tu je hlavny dovod pre 607 - ekonomika :D Jaj za budol som na 607 su aj nove kotuce - Bremba - vpredu a vzadu s dostickami... keby nahodou boli tie stare stare :D

Ja mam 2,2 hdi, jazdim tiez pomalicky, relaxacne a v ziadnom pripade ju nenahanam. Konieckoncov s tou "dynamikou" sa to ani nahanat neda len to huci a nerozbieha sa to :D Holt mam asi este stale nieco z mojej byvalej - Imprezy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta moje 607 má výbavu Ivoire, kromě toho repro a zesilovač JBL.

V kufru (jako takovém) žádny subwoofer není - tu funkci plní repráky v platě pod zadním oknem.

V "chudších" výbavách bez JBL nejsou, jsou tam jenom mřížky.

Ten zvuk ale rozezná i laik - opravdu je ten rozdíl slyšet. Jezdil jsem chvilku v 607 bez JBL, ale bylo to 100 a 1.

Etienne dej mi pak na mail foto, mrknu, zda tam ten kabel nemám taky. V kuru by měl být jen CD changer a jednotka pro navigaci.

O 10 dní přesedlávám na novou 607 .. - 2,7 hdi. Tuhle starou dostane máma na jěždení po městě. Jinak, jakou máte spotřebu na 2,2hdi? Pro zajímavost.... od doby, kdy jsem to nachipoval, (pořád žádná závada FAPu a to je najeto už cca 35tis km) mám při tempomatu, 5,5-5,8 l, celkový prumer 6,2. Jezdím ale spíš do 130km/h.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

www.mmracing.sk

je to v BA, pri AAAauto, pod nadjazdom. Na ich stránke v referenciách je moja 607 aj odfotená.

nemyslím, že by to bolo prestavením palubného počítača - ale je možné, že som sa odvtedy aj ukľudnil, čo sa rýchlosti a bezhlavého pridávana plynu týka...

Ale v každom prípade to žerie menej - po natankovaní plnej píše dojazd 1300-1400 km, z toho reálne urobím cca 1100-1250...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...