Sign in to follow this  
Followers 0
Kik

STK a zadní náprava ??

16 posts in this topic

Mám skromný dotaz, nemáte někdo zkušenosti s tím, jak se tváří stanice TK na zadní nápravu u pežotů ? Mam ji trošku v pr...i a musím na STK. Náprava musí počkat do jara až budou korunky ... :(

Nijak. Pokud už na pohled nevypadá, že upadne a umře, budou na ní zkoumat jen brzdy - souměrnost provozní, ručku, a vizuálně lanovody, příp. silentbloky.

Takovým tím zkušebním hýbačem, co se s ním zjiš?ují vůle, se hýbe jen s přední nápravou.

2 Oddie: Tak tos mě potěšil, ručka ručkuje, brzdy by měly brzdit, navenek nevypadá ta náprava nijak zvláštně, akorát vydává nepříjemný zvuky, tak jedině, že by ten technik měl na ten zvuk alergii - snad ne, odpoledne tam jedu, dám časem vědět jak jsem dopadl ....

Jóóó, jasně - už vim, na autobusech jsem ji vídal ... no radši snad ani ne ... ale budu muset objednat novou pežotoklubovou, ty papírofky co jsem měl už napůl slezly a sou spíš pro ostudu :(:(

Když už jsme u těch náprav...

Jak mají být u 405 postavený zadní kola?

Někde jsem četl, aby se člověk při koupi ojeté 405 mrkl na kola, ale nebylo z toho poznat, jak mají být správně.

Takže co je správně?

a) kola jsou více méně kolmé k vozovce

b) kola jsou šikmo, tak trošku rozčaplá (při pohledu zezadu jdou k sobě vrchem jako písmeno A)

c) 405 žádná zadní kola nemá... :D

no, při letmém pohledu na možnosti se jeví jako správná odpověď písmeno a), avšak praxe je, jak všeobecně známo, poněkud odlišná od teorie a pro praxi u starších vozů zn. Peugeot platí více odpověď b) :P:D:D

[Editován dne 29/10/03 Kik]

vseci se pletete.... 405ka za C) zadny kola nema :D

Jinak pro stouraly je samozrejme spravne A) mely by byt temer kolmo (v podstate kolmo), kdyz jsou do \"A\", tak si pripravte bud 2. napravu nebo 6,500,- ke Kacirkovi v Pribrami :) na repasi

2. náprava je fest nedostatkový zboží, takže teď si postupně připravuju 5.500,- ( na 205 ) - ale bohužel jen velmi postupně :(:(:(

No nic, jdu šetřit... :(

Jen tak mimochodem, nedělá to ještě někdo jinej, krom Kačírka z Příbrami?

Ideálně někde na střední Moravě...

Pokud o někom víte, tak dejte vědět, dík.