Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsvietenie ukazovatela KM


Y2K

Recommended Posts

Ked uz tu pisem len same problemy ktore mam s autom tak mi neda nespomenut obcasne vypadavanie podsvietenia kilometrovnika, proste obcas uplne zhasne, nie je mozne na nom nic citat. Ocividne je to kontakt pretoze pri naraze je to naspat a svieti. Ma dakto podobny problem, pripadne viete poradit ako odstranit tuto zavadu? Do servisu sa mi zasa kvoli tomu dva krat nechce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyndat přístrojovku a vyměnit žárovku, případně je možná jen uvolněná objímka.

Rozdělání přístrojovky je popsáno na hlavní stránce clubu v sekci download. :papa

P.S. Samotnou přístrojovku už rozloupávat nemusíš. ;)

[upravil dne 1/10/07 Dave_k]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Georginho_cz406

To bude jen nějaký kontakt....

Zlobilo mi podsvícení budíků teploty chladiva a nádrže...

Taky při poťukání blikala, pak už jen zhasla :-)

Rozdělal jsem, přihnul packy a je pokoj :-)

No hej, je zrejme ze to bude v tom....ale proste sa mi do toho vobec nechce. To akoze na tom aute nemoze vsetko fungovat tak ako ma alebo co sakra? Uz mam toho plne zuby....:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak to lae nechápu. prvky jsou použité shodné jako u jiných značek aut. Konektory řešeny stejně.

Mám snad pocit že Bosh, Valeo a jiné dodávají jiné díly pro např. BMW a pro Peugeota?

Jaktože u Citrónů elektrika nezlobí, když jsou svazky stejné?

Peugeoti zlobí s elektrikou už jen proto, že se to o nich říka aasi:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yantschi

Sak pocuj, aj tak si ma chcel zviest (ked mi uz nedas volant do ruky, chichi), tak sa niekedy zastav, mozeme sa na to mrknut. Mne nesvietlila cela jedna strana budikov, tak som to rozobral, vymenil ziarovky a je to v poho. A nenadavaj na Peugeoty. Neslusi sa to.

Noo.neni zly napad veru....

Inak bol som na autosalone, som sa mohol zastavit he he

A ja nenadavam na pazoty, iba na toho mojho terajsieho, ten predtym nemal jedinu chybu, normalne lutujem ze som ho dal prec kua

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mne sa stalo to že čísla ukazovateľa km celkových aj denných zmizli až keď som sa dotkol vynulovacieho kolíka vynulovalo sa počítadlo denných km rozsvietilo sa to a čísla naskočili spať. Zatial sa mi to stalo iba raz, môže to byť nejaký kontakt ?

Predtý som menil žiarovky, opravoval otáčkomer a ukazovatel PHM mal som to vonku už asi 4krát, mám do toho vrtať alebo nechať tak?

:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá spíš na nějaký kontakt. Mě tam ty čísla vidět jsou, ale jen to není podsvícený, jak by to mělo být. Rozsvítí se mi to až když rozsvítím světla ...

Asi si to tam málo docvaknul, nebo se tam dostal mezi to bordel:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

To me zase nefunguje prvni cifra celkove ujetych km, na to asi radu nemate, ze?! :myslim

Buďto pškozenej displej nebo špatnej kontakt displeje. Když jsem měnil barevnou fólii za tímhle displejem tak se mi taky rozhodily číslíčka a tak dlouho jsem si stím hrál až mi displej praskl. Naštěstí jsem jen to sklíčko displeje sehnal od Ferryho z angláckejch budíků. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Původně zaslal: MatrixChose

To me zase nefunguje prvni cifra celkove ujetych km, na to asi radu nemate, ze?! :myslim

Buďto pškozenej displej nebo špatnej kontakt displeje. Když jsem měnil barevnou fólii za tímhle displejem tak se mi taky rozhodily číslíčka a tak dlouho jsem si stím hrál až mi displej praskl. Naštěstí jsem jen to sklíčko displeje sehnal od Ferryho z angláckejch budíků. :papa

To prave bude tim displayem, coz se asi nesezene jen tak :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...