Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automaticky dojezd ridicova okna


pkot

Recommended Posts

resil jste nekdo nasledujci problem? Kdyz mate stazene okno ridice a chcete s nim vyject nahoru automaticky, tak sice vyjede, ale jak dosahne horni uvrate , tak se zase stahuje dolu. To same dela, kdyz to vytahujem drzenim cudliku - jakmile nevychytame chvylku pred hornim dorazem okna , tak okno automaticky sjede dolu . Tak ze docela bordel . Asi bude naky problem v dojezdovem cidle nebo necem takovem, nevim nemel jsem to jeste rozebrane. Proto mi bude kazda rada draha . Predem diky .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: otec

Sjeď oknem do dolní polohy. Potom drž spínač v druhé poloze a čekej až okno vyjede nahoru a drž spínač dál - aspoň 1 sec. po zavření okna. A je to.

Tak to zni docela logicky, vyzkousim to . Dekuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to dělá to co tobě ještě jetě s tou vychytávkou, že se to někdy zastaví a jede zpět dolů ještě před úplným zavřením.

Ty resety a nulování nepomáhají. Měl jsem to rozdělané, čistil jsem mechanismum a promazával. Výsledek nula. Dospěl jsem k tomu, že je to buď někde v elektrice (což spíš asi ne, tam by už nic jiného v našem roku výroby být nemělo, vypínač jsem proměřil) a nebo zanesený či jinak poškozený mechanismum přímo v motorku, ale to jsem rozdělané neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

Mě to dělá to co tobě ještě jetě s tou vychytávkou, že se to někdy zastaví a jede zpět dolů ještě před úplným zavřením.

Ty resety a nulování nepomáhají. Měl jsem to rozdělané, čistil jsem mechanismum a promazával. Výsledek nula. Dospěl jsem k tomu, že je to buď někde v elektrice (což spíš asi ne, tam by už nic jiného v našem roku výroby být nemělo, vypínač jsem proměřil) a nebo zanesený či jinak poškozený mechanismum přímo v motorku, ale to jsem rozdělané neměl.

Tak to me dela taky a celkem casto. Nekde jsem slysel ze je to (pri nastartovani) momentalnim podpetim a pokud to okno neni zavrene tak se nastavi spatny doraz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: Honzin

Mě to dělá to co tobě ještě jetě s tou vychytávkou, že se to někdy zastaví a jede zpět dolů ještě před úplným zavřením.

Ty resety a nulování nepomáhají. Měl jsem to rozdělané, čistil jsem mechanismum a promazával. Výsledek nula. Dospěl jsem k tomu, že je to buď někde v elektrice (což spíš asi ne, tam by už nic jiného v našem roku výroby být nemělo, vypínač jsem proměřil) a nebo zanesený či jinak poškozený mechanismum přímo v motorku, ale to jsem rozdělané neměl.

Tak to me dela taky a celkem casto. Nekde jsem slysel ze je to (pri nastartovani) momentalnim podpetim a pokud to okno neni zavrene tak se nastavi spatny doraz.

No to by do sebe něco mělo, protože mě to blbne zejména při nastartovaném motoru, vysvětluji si to rozdílným napětím v okruhu. Já bych to spíš teda typoval na přepětí, ale to je otázka.

No a co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

No to by do sebe něco mělo, protože mě to blbne zejména při nastartovaném motoru, vysvětluji si to rozdílným napětím v okruhu. Já bych to spíš teda typoval na přepětí, ale to je otázka.

No a co s tím?

Asi nejlip vymenit baterii za novou ktera lip drzi napeti. :myslim

No, jenomže jak píšu mě to blbne při spuštěném motoru, tudíž když se baterka dobíjí. Při vypnutém to až na výjimky funguje OK. Navíc baterku jsem už měnil a zlepšení nenastalo.

Nevíte někdo, jak ty dorazy proti přiskřípnutí prstíku fungují? Mechanicky nebo elektronicky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honzin

Původně zaslal: MatrixChose

No to by do sebe něco mělo, protože mě to blbne zejména při nastartovaném motoru, vysvětluji si to rozdílným napětím v okruhu. Já bych to spíš teda typoval na přepětí, ale to je otázka.

No a co s tím?

Asi nejlip vymenit baterii za novou ktera lip drzi napeti. :myslim

No, jenomže jak píšu mě to blbne při spuštěném motoru, tudíž když se baterka dobíjí. Při vypnutém to až na výjimky funguje OK. Navíc baterku jsem už měnil a zlepšení nenastalo.

Nevíte někdo, jak ty dorazy proti přiskřípnutí prstíku fungují? Mechanicky nebo elektronicky?

Me to vlastne taky blbne vetsinou pri jizde a rada by se mi taky vcelku hodila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...