Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

7. mini sraz Vysočina


7. mini sraz Vysočina  

  1. 1. 7. mini sraz Vysočina


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

takze novinky o brusleni, volal jsem na zimni stadion a pan mi zdelil ze zatim nevi kdy a jak bude otevreno, ze to ma naplanovano zatim do 21.10 a ze to bude vedet v patek.. Ale co jsem z nej zatim dostal tak na to brusleni spis by dopadla ta nedele..:roll hned jak budu vedet vic tak dam vedet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beda: tak si holt zabruslime sami :) okrada se o mnoho krasnych zazitku .... :)

docela me to navnadilo..nema nekdo typ na dobre brusleni v praze?(rozumej ne precapnou Nikolajku, ne Stvanici, kde jim taje led, ne letnany, kterejm nefunguje web, takze zjistovani brusleni pro verejnost je na telefonovani s moc prijemnou osobou, ne Hasu, kterou casove nestiham a ani ne Kobru, protoze je to desne daleko, zbyva krom Hvezdy(taky docela daleko) a vystaviste jeste neco??????)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Beda: tak si holt zabruslime sami :) okrada se o mnoho krasnych zazitku .... :)

docela me to navnadilo..nema nekdo typ na dobre brusleni v praze?(rozumej ne precapnou Nikolajku, ne Stvanici, kde jim taje led, ne letnany, kterejm nefunguje web, takze zjistovani brusleni pro verejnost je na telefonovani s moc prijemnou osobou, ne Hasu, kterou casove nestiham a ani ne Kobru, protoze je to desne daleko, zbyva krom Hvezdy(taky docela daleko) a vystaviste jeste neco??????)

Neratovice?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bedo, ale to nejsou zadny zkousky.....ja(ac to tak na lede nevypada) chodim bruslit jak jen muzu :)-to jde trochu poznat i z toho vyctu :) jen jsem ted zase leto stravila na koleckach misto na nozich....a prece jen, jsou veci, ktere to spolecne nema :)

Neratovice jsou trochu daleko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...