Béďa

7. mini sraz Vysočina

7. mini sraz Vysočina  

1. 1. 7. mini sraz Vysočina

Please sign in or register to vote in this poll.

710 posts in this topic

Ahojky peugeotaci a peugeotacky.. Cas plyne jako voda a pred nami je jiz 7my mini sraz vysocina. Tak se Vas ptam kdo by dorazil a hlavne ktery termin vam vyhovuje vic.;) Po porade s vice cleny PC jsem zvolil tyho terminy, jedna se o stejny vikend jen rozdil SO a NE. ;)

Ad. program: jako jiz tradicne navsteva kavarny (muze byt i soutez o zdolani co nejvetsiho mnozstvi bile cokolady, vyzivatel Pe.Tr :) ) nasledne navsteva neceho masitejsiho v Rebel hospudce + pro neridice moznost kostovani ruznych druhu piv, vetsina zna(me se bohuzel netyka :) )..

a ted jedna sportovni vsuvka, minule padlo par ohlasu na zimni stadion a brusleni, proto se Vas ptam jestli by jste si nechteli do kufru sebou pribalit brusle a nesly se pred kavarnou radne vyzit a prijemne unavit na mistni zimni stadion?? Ja osobne jsem na tom nestal asi 5let takze si myslim ze to bude celkem sranda ale zalezi na vas..:D tak se ukazte..:aut

dal jsem neděli ,pač nevim ještě která sobota na mě v práci vyjde ,ale pokud to vyjde dorazim i v sobotu a rekord překonám!!!:mrk

ad brusle , pokud je seženu tak si pár cibulek udělám rád , ikdyž asi po 8 letecha s 50ti kilovým batohem navrch:D:D:D

Špatnej termín, kluci :) Chystám se tím směrem za čtrnáct dní a pak zas nějakej čas ne, takže to vychází zrovna na takový mrtvý období, kdy žádný vejlety na tu stranu republiky neplánuju. Leda by se přihlásilo víc lidí (jeden :D), že bych někoho svezl, pak by byla nějaká motivace, samotnýmu se mi trmácet přes půl republiky nebude chtít...

Původně zaslal: MirasCC

Špatnej termín, kluci :) Chystám se tím směrem za čtrnáct dní a pak zas nějakej čas ne, takže to vychází zrovna na takový mrtvý období, kdy žádný vejlety na tu stranu republiky neplánuju. Leda by se přihlásilo víc lidí (jeden :D), že bych někoho svezl, pak by byla nějaká motivace, samotnýmu se mi trmácet přes půl republiky nebude chtít...

treba by te Pe.Tr vzal sebou pokud pojede.. ;) a neboj, lidi se urcite zlepsej je to tu jen chvili :)

Původně zaslal: MirasCC

se domluvime , a pojedem třeba jen jednou károu.

Původně zaslal: Pe.Tr

se domluvime , a pojedem třeba jen jednou károu.

Ne že by mi to na mysl nepřišlo, zdálo by se že to máme k sobě "kousek" - a on by to kousek byl, nevést cesta napříč přes Prahu :D Kdyžtak to proberem na Korábu ;)

Je to ještě daleko, takže hlasování se zdržuju a pak se uvidí podle konkrétní situace...

ok , neni problem nechat jednu káru na dvoře firmy od tchána v Kunraticích , což je defacto kousek od D1, proberem to na Korábu. SZ jsi četl ?

Hééééj Béďo semnou počítek kterejkoliv den si dyštak udělám v práci volno:) každopádně by to bruslení jako malá sportovní vsuvka byla dobrá:)

Původně zaslal: agresssor

Hééééj Béďo semnou počítek kterejkoliv den si dyštak udělám v práci volno:) každopádně by to bruslení jako malá sportovní vsuvka byla dobrá:)

pisu si.. :D

Původně zaslal: Pe.Tr

ok , neni problem nechat jednu káru na dvoře firmy od tchána v Kunraticích , což je defacto kousek od D1, proberem to na Korábu. SZ jsi četl ?

Kunratice malá ves, lízal ... ehm, ale to už sme jinde :D :D

Četl, četl, čtu fórum, odepisuju na maily, kecám na ICQ a ještě do toho se živejma lidma kolem, nějak ten mutltitasking moc nezvládám :D

S Aluškou hlasujeme pro sobotu a brusle nebudou taky problém (Aluška je má v kufru celej rok. Co kdyby. Ale pšt nic jsem neřekl. :D ). Občas se vyblbnout neuškodí. :super

P.S. Stejně tam jedeme kvůli tý výborný bílý čokoládě. :aut

[upravil dne 1/10/07 Dave_k]

Dave: dobra, dobra.. pocitam s vami :super

all: necekal jsem ze to brusleni bude mit takovy ohlas, hned zitra tam zavolam a zkusim zjistit jak maji presne otevreno..:)

tady to jede :)

muj diar se zatim tvari privetive, den je mi zatim uplne ukradenej :) takze se prizpusobim, soude dle ohlasu, uz asi ani nebudu muset vlakem :)

a jsem samozrejme pro brusle :)

Původně zaslal: aka

tady to jede :)

muj diar se zatim tvari privetive, den je mi zatim uplne ukradenej :) takze se prizpusobim, soude dle ohlasu, uz asi ani nebudu muset vlakem :)

a jsem samozrejme pro brusle :)

jak jinak ze :D jsem rad ze se do tveho diare vejdem, brusle snad taky dopadnou ;)

vzdyt vis, ze do meho diare se vejdete jak jen to jde :)

kdyztak zabruslim doma a tam si vezmu jen plavky :)

Tož já bych jel :) jsem radši pro tu sobotu, v nedělu už budu muset bejt v Brně. A bruslí se nebojim :-D

Zdravím Vás, já nemůžu ještě účast potvrdit na 100%, protože fakt nevím, co bude zítra, natož za měsíc:( Ale samozřejmě, budu se snažit, bruslení se mě moc líbí a čokoláda vlastně taky (po vyhrané soutěži o 6000 člena:D). Každopádně, dám vědět, protože mám teď ještě spoustu zařizování s novým domem, ale pokud do toho nic nevleze, tak se na Vás moc těším:papa

bursle brrrrrr :roll na tom jsem nestal od patnacti, a zlomit si nohu muzu i jednoduseji :)

ale rad se na vas podivam a treba i nejakou fotku udelam ;)

hodila by se mi vic nedele, v sobotu budu asi na malte, ale uvidime jak to dopadne, jeste je to daleko. treba se nakonec taky svezu jen na otocku s nejakym prazakem :)

Supersonic: ceka tu na tebe, takze klidne doraz ;)

Vvitty: myslim ze nas na bruslich po delsi dobe bude stat vic :D takze smele do toho:aut