Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Reset RJ


Y2K

Recommended Posts

Zdravim zasa,

nikde som to tu akosi nenasiel (aj ked pravda som sa snazil len akoze) tak sa teda pytam ako vyresetovat RJ alebo teda ako dlho treba nechat odpojenu baterku aby sa RJ zresetovala. Chcem skusit ci mi prestane hlasit blbosti diagnostika.

THX

[upravil dne 1.10.2007 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Předpokládám, že máš už novější řídící jednotku kterou pouhým odpojením baterie nevyresetuješ. Lze ji resetovat pouze přes počítač.

No tak je, rok 2001....

Hmmm....takze je odpojena baterka zbytocne?

No do garaze sa mi uz nechce ist, pocka do zajtra

Ale dakujem za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: jozefsv

svieti ti ktora kontrolka presne?

Ved ta v strede pod ukazatelom km a toto pise palubak.

neviem ktora.neviem si to teraz vybavit ale ked ti to pise aj palubak tak to neviem pomoct.ked som kupoval v nemecku auto tak tam svietila jedna ta oranzova kontrolka (nepride mi na rozum, ale nieco s lambdou asi) a nemec mi ukazal papier original zo servisu peugeot ze to bolo xy krat na testoch a ze je auto v pohode.vravel ze to prestane samo od seba svietit a zacne zase napr. po 5000 km a zase zhasne.mne zhasla hned po 100 km v nemecku a odvtedy nezasvietila.asi to bude nejaka blbost u novsich modelov.ale nic mi pal. pc neukazoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Původně zaslal: Y2K

Původně zaslal: jozefsv

svieti ti ktora kontrolka presne?

Ved ta v strede pod ukazatelom km a toto pise palubak.

neviem ktora.neviem si to teraz vybavit ale ked ti to pise aj palubak tak to neviem pomoct.ked som kupoval v nemecku auto tak tam svietila jedna ta oranzova kontrolka (nepride mi na rozum, ale nieco s lambdou asi) a nemec mi ukazal papier original zo servisu peugeot ze to bolo xy krat na testoch a ze je auto v pohode.vravel ze to prestane samo od seba svietit a zacne zase napr. po 5000 km a zase zhasne.mne zhasla hned po 100 km v nemecku a odvtedy nezasvietila.asi to bude nejaka blbost u novsich modelov.ale nic mi pal. pc neukazoval

No ved aj mne to tak robi, ze chvilu svieti a potom na chvilu zhasne a tak stale dokola, akoze uz ma to pekne stve, aby som stale riesil daake somariny....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

hlavne ze ti ide auto normalne a nema to skutocnu vadu.tym ze to zresetujes tomu asi nepomozes.vies kod na autoradio ked si odpojil baterku?alebo mas tam svoje radio?

Radio je original a ku podivu nepotrebuje kod, mam odskusane!

No a ja viem ze to nepomoze, ale najradsej by som bol aby to zhaslo, som taky nesvoj ked to svieti a stale to musim riesit + ine problemy, uz ma z toho pekne hlava boli kua

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jkmtrnava

a mne zase po štarte bliká kontrolka airbagu asi 5 min a potom už svieti stále. neviem prečo

Zkus kontakty od airbagů pod volantem (na sloupku řízení) a pod sedačkou (airbag, pyropředepínač pásu). Mnohdy stačí je rozpojit, vyčistit a spojit;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne to vypisovalo, ked som mal problem s cidlom na turbe...ale ja mam 2.0HDi...tak asi Ti vlastne nepomozem. :myslim

Původně zaslal: Y2K

Zdravim zasa,

nikde som to tu akosi nenasiel (aj ked pravda som sa snazil len akoze) tak sa teda pytam ako vyresetovat RJ alebo teda ako dlho treba nechat odpojenu baterku aby sa RJ zresetovala. Chcem skusit ci mi prestane hlasit blbosti diagnostika.

THX

[upravil dne 1.10.2007 Y2K]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

Mne to vypisovalo, ked som mal problem s cidlom na turbe...ale ja mam 2.0HDi...tak asi Ti vlastne nepomozem. :myslim

Původně zaslal: Y2K

Zdravim zasa,

nikde som to tu akosi nenasiel (aj ked pravda som sa snazil len akoze) tak sa teda pytam ako vyresetovat RJ alebo teda ako dlho treba nechat odpojenu baterku aby sa RJ zresetovala. Chcem skusit ci mi prestane hlasit blbosti diagnostika.

THX

[upravil dne 1.10.2007 Y2K]

Taky jsem měl problém s tímto hlášením. Přičítal jsem to nekvalitnímu palivu. Po naplnění nádrže to zhaslo a po vyjetí zhruba půlky se zase objevilo. Nakonec jsem vyměnil palivový filtr (najeto 12000km) a vyjel jsem skoro celou nádrž bez hlášení. Je to sice také HDI, ale alespoň inspirace, kdybys jsi si už nevěděl rady. Podle mne reset nepomůže, protože se u Tebe chyba vyskytuje opakovaně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...