Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405 Mi16 problem se startovanim..


striker

Recommended Posts

Ahoj,

chtel jsem se jen zeptat, jestli jste nekdo neresil ten samy problem... nebo jestli by Vas nekoho nenapadlo cim by to mohlo byt..

Pred nekolika dny sem si vsiml, ze musim startovat asi dvakrat delsi dobu nez predtim.... aby se motor chytnul... je to asi tak 10 nastartovani mozna 12 a dnes tocim skoro 10 sekund .. pote motor obcas chytne.. obcas zdechne... pokud chytne tak se potaci kolem 500 ot dokud mu obtokovy ventil neprida ... pak vyleze na 1500 ot .. po chvilku zpadne na 900 .. a je vse v poradku ...otacky drzi, jet se s nim da v pohode .. dokud nedojde zase ke startovani .. nenapada vas cim by to mohlo byt ? zkousel sem sundat palivovou hadici ktera vede do listy a pri startovani benzin tece proudem ... i jsem zkousel za civkou pripojit svicku jestli dava jiskru.. juskri taky dobre....

Tak uz me moc nenapda cim by to mohlo byt...

Za vsechny mozny rady predem diky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj tak ja sem psal do dvou mist.. a v jednom sem napsal cim to bylo tak to doplnim tady.. bylo to tim ze motor podsaval kolem vstriku ...pri startu se pouzivaji vychozi hodnoty z ECU po startu motor prisel ze ma moc chudou smes ( skrze lambdu ) tak smes obohatil a vse jelo ok.. jen ty chudy starty byly blby pac lambda nic...

takze problem opraven ( koupil sem 4 novy gumicky na vstriky a vse je jako nove ;))

hodne zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...