Sign in to follow this  
Followers 0
lordlacik

Výstražné kontorlky

10 posts in this topic

Po zhliadnutí "Kontrolky v zatáčce" ma napadlo, že na svojom chrobáčkovi, nevidím v podstate žiadne výstražné kontrolky, okrem mazania, ale nemám tam ani budík na teplotu motora, ani výstražné červené svetielko na teplotu. Alebo som si ju len nevšimol niekde dole pri ostatných? Ale povedal by som, že je dosť neskoro, keď sa mi za jazdy rozvieti kontrolka, že mi zovrela voda v chladiči, keď ten dym spod kapoty už vidím, či nie? Všetky kontrolky sú dole pri kontrolke baterky airbagu atď?

Dík

kontrolku teploty vody mas na opacnej strane ako mazanie, mala by Ti zasvietit po zapnuti zapalovania. dolu mas okrem ineho diagnostiku, dobijanie... ak to nesvieti, pozri sa na ziarovky! :super

Dobijanie sa mi nazačiatku rozsvieti, ale teplotu motora som si oprati mazanie nevšimol. Musím lepšie pozrieť.

Keď už sme pri palubovke, neviete, ako sa nastavujú hodinky? Raz sa mi to podarilo a teraz to už ani pánovi neide. Please help.:myslim

mas analog alebo digital? moje su analog, ale jaksik postavaju... niekedy idu aj tyzden dobre a potom za den meskaju aj 2hod. :D

digitalky a prišiel som na to že sa dajú nastaviť len keď nemám mašinu naštartovanú iba v pohotovostnom otočenom kľúčiku

zdarec.Co znamena takova ta oranzova kontrolka je tam patvar ve tvaru K. A co znamena, kdyz problikne za jizdy?

Původně zaslal: xraverx

zdarec.Co znamena takova ta oranzova kontrolka je tam patvar ve tvaru K. A co znamena, kdyz problikne za jizdy?

To je diagnostika motoru, pokud problikne nebo svítí během jízdy tak by bylo dobrý si nechat udělat diagnostiku;)

Oki, kdo mi dokaze udelat diagnostiku v okoli Kromerize, Zlin, Brno? Jsem student takze pokud mozno ne origo servis Peugeot :-) Diky

Koukni sem

nebo počkej třeba ještě někdo něco doporučí, Jihomoraváků je tady jako much:D

[upravil dne 8/10/07 Radek Hurvajz]