Sign in to follow this  
Followers 0
Kamart

,,turbo,, píšťala do výfuku

19 posts in this topic

Heh, k čemu je taková věc dobrá??? To je to samé, jako nemá někdo do Trabanta zařízení na imitaci zvuku Ferrari ??? :D

To si delas srandu, snad to nechces cpat na auto? To by byl teda pekny trapas!!! Fuj, hnus jeden fialovej.. :aut

ja ti nevim...s 205tkou 1.4 diru do sveta nejakym piskavym zvukem neudelas...jestli chces prilakat pozornost, povol si klinovy remen u altiku, to bude piskot :)))

Hele nevím nevím, ale mě třeba T16ka z výfuku nepíská........a turbo tam zaručeně je. Jediný rozdílný zvukový projev vydává BOV, ale ten napodobit nelze - nebo o tom alespoň nevím.

Navíc jezdit s píšťalou za zadkem by se mě asi moc nechtělo :roll:roll

tak za 1. není to pro me do meho auti :papa, 2. chtěl jsem spíš vědět jestli to někdo má a jestli je to slyšet hlavně uvnitř v autě(znamy ma renault 1.9tdi a při prudčim seslapnuti plynu je slyset zvuk turba) 3. každýmu se líbí něco jiné 4.ptám se za kámoše který si chce něco takové udělat(píšťalu) :aut

ja by som to teda chcel pocut ako to znie to by ma velice teda zaujimalo....

O vikendu jsem vyhodil vyfuk, kterej mi na 1.9TD piskal. Kdybys napsal driv, mohl sis ho odvezt.

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: Fusion

Prostě amerika. :roll:roll:D

Ale jak je vidět, lidi po tom touží i ve zdejším absurdistánu.

Původně zaslal: Kamart

tak za 1. není to pro me do meho auti :papa, 2. chtěl jsem spíš vědět jestli to někdo má a jestli je to slyšet hlavně uvnitř v autě(znamy ma renault 1.9tdi a při prudčim seslapnuti plynu je slyset zvuk turba) 3. každýmu se líbí něco jiné 4.ptám se za kámoše který si chce něco takové udělat(píšťalu) :aut

Zvuk turba je pouze upouštění přebytečnýho tlaku-něco jako papiňák co máš ve skříni v kuchyni =)

Pokud dáš něco do vejfuku tak to ten zvuk bude dělat pořád...nebude to jen odfoukávat,ale bude to foukat furt...je to blbost. =)

cpat nieco do vyfuku je nevhodne aj kvoli tomu ze si znizis vykon. defacto si ho trochu pripchas a tym zpomalis odvod plynov. Zlepsit zvuk si moze otvorenym saniam a ledenym celym vyfukovym potrubim s tym ze mu to aspon nieco malo prida. Toto sa vola tuzink a nie tuning - to ze ci je to nevkusne je naozaj vec kazdeho, ale ked nezlapsis ale naopak zhorsis nejakym sposobom vlastnosti auta - nie je to tuning ale tuzink