Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

,,turbo,, píšťala do výfuku


Kamart

Recommended Posts

Hele nevím nevím, ale mě třeba T16ka z výfuku nepíská........a turbo tam zaručeně je. Jediný rozdílný zvukový projev vydává BOV, ale ten napodobit nelze - nebo o tom alespoň nevím.

Navíc jezdit s píšťalou za zadkem by se mě asi moc nechtělo :roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak za 1. není to pro me do meho auti :papa, 2. chtěl jsem spíš vědět jestli to někdo má a jestli je to slyšet hlavně uvnitř v autě(znamy ma renault 1.9tdi a při prudčim seslapnuti plynu je slyset zvuk turba) 3. každýmu se líbí něco jiné 4.ptám se za kámoše který si chce něco takové udělat(píšťalu) :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 rok později...
Původně zaslal: Kamart

tak za 1. není to pro me do meho auti :papa, 2. chtěl jsem spíš vědět jestli to někdo má a jestli je to slyšet hlavně uvnitř v autě(znamy ma renault 1.9tdi a při prudčim seslapnuti plynu je slyset zvuk turba) 3. každýmu se líbí něco jiné 4.ptám se za kámoše který si chce něco takové udělat(píšťalu) :aut

Zvuk turba je pouze upouštění přebytečnýho tlaku-něco jako papiňák co máš ve skříni v kuchyni =)

Pokud dáš něco do vejfuku tak to ten zvuk bude dělat pořád...nebude to jen odfoukávat,ale bude to foukat furt...je to blbost. =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cpat nieco do vyfuku je nevhodne aj kvoli tomu ze si znizis vykon. defacto si ho trochu pripchas a tym zpomalis odvod plynov. Zlepsit zvuk si moze otvorenym saniam a ledenym celym vyfukovym potrubim s tym ze mu to aspon nieco malo prida. Toto sa vola tuzink a nie tuning - to ze ci je to nevkusne je naozaj vec kazdeho, ale ked nezlapsis ale naopak zhorsis nejakym sposobom vlastnosti auta - nie je to tuning ale tuzink

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...