Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Porucha


Deni

Recommended Posts

Zdravím, tak bratranec má probléma se svym P 309 1.2 tuším že to je...

Chce nastartovat ale jako kdyby tam nebyl motor.. Dotočí klíčkem a nic to neudělá. prostě absolutní ticho... Tak jsem zkoušel jestli neni vybitá baterka a pak zahejbat pákou, nakonec trochu popostrčit jestli neni něco seklýho... Nic...

Tak jsme to dneska na laně roztáhly a vpohodě to chytlo...

Tak sem to chvípnul a nic... zase roztáhli a chytlo... zase chcípnul a zase nic..

Tak jsem s tim odjel ke garáži na dvur, naposledy chcípnul a zkusil otočit klíčkem a začlo se dít neco, jakože se pomalinku začal motor otáčet, ale velice pomalu a tak za 5 vteřin se roztočil tak, že to chytlo... Tak jsem to zkusil ještě jednou a to samý. jentak tak první překulení a potom se to začlo zrychlovat až to chytlo... Na třetí pokus opet nic, ticho popěšině...

čim myslíte že to muže být? Viděl bych to na startér, že se někam seká a ty dvě náhody že se to sotva překulilo by nasvědčovali tomu,že je unavenej, resp. přidřenej nebo tak neco....

Co na to vy? díky za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, může být velká vůle v pouzdrech rotoru. Rotor dře o stator nebo taky startér má opotřebované uhlíky - funguje na poloviční výkon a to na dva uhlíky. Rozebrat startér a zjistit závadu. Baterku dát na nabíječku. Tolik pro tuto chvíli.Zdenek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...