Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

radio rt3 - mp3 player


martin1

Recommended Posts

Přes diagnostiku se dá v BSI aktivovat AUX2. Nevím jistě ,ale asi se dá pojmenovat a dá se k tomu připojit další audio zařízení. Vývod se musí vyvest solo. Když podržíš na 3 sec stisknute tlač. MENU tak vyběhne verze systemu. Přehrátím systemu na novejší verzi naučíš RT3 MP3 taky. Pro sít CanVan musí být novější jak 5.5 a CanCan 6.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MP3 můžeš přehrávat v CD mechanice RT3 radia.Stačí je mít vypálené na CD(jako data).Dále můžeš připojit externí MP3 přehrávač k CINCH konektorům v přihrádce u spolujezdce.Tento AUX vstup si můžeš nechat aktivovat v PEUGEOTU,jinak při rychlosti vice jak 5 KM/h se odpojí.Přepnutí na tento vstup AUX se provadí přes MENU/AUDIO/AUX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Přes diagnostiku se dá v BSI aktivovat AUX2. Nevím jistě ,ale asi se dá pojmenovat a dá se k tomu připojit další audio zařízení. Vývod se musí vyvest solo. Když podržíš na 3 sec stisknute tlač. MENU tak vyběhne verze systemu. Přehrátím systemu na novejší verzi naučíš RT3 MP3 taky. Pro sít CanVan musí být novější jak 5.5 a CanCan 6.6

Je to jen AUX, nikoliv AUX2. A já ho měl kupodivu už aktivovanej, takže nad 10 km/h se mi vypíná jen video. Jinak se to strká do zdířek ve schránce spolujezdce. Nebo, jak už bylo uvedeno, do "hlavní štěrbiny" přehrávače, pokud to máč na CD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V horni casti prihradky mam pak takovy drzak. Rekl bych, ze by to mohlo byt na DVD prehravac. Tusite, jaky DVD prehravac by tam mohl sedet ? Co jsem se dival na internetu, tak vetsina prenosnych prehravacu se dela s displejem a jen klasickou "mechaniku" s cinch vystupem na 12V jsem nikde neobjevil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 2 měsíce později...

Tusite nekdo odkud je napajeny ten originalni DVD prehravac, ktery tam cpe Peugeot ? Musi se tahat napajeni z pojistkove skrine nebo je tam nekde schovany napajeci konektor ?

(ve skrince spojujezdce mam 3 CINCH + na protejsi strane pripraveny drzak pro DVD prehravac)

[upravil dne 3.1.2008 martin1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: martin1

Prehravani MP3 funguje, prochazeni slozek je takove podivne. Na displeji se zobrazuji jako REP 1 - REP x. Nejde mi posouvat v dopredu/dozadu v ramci pisnicky. Funkce je to tedy pekna, ale asi zustanu radeji u CD v changeru.

zdarec, v loni jsem si nechal přehrát software aby mi fungovali mp3 a uplně nahodou jsem objevil pár užitečných funkcí na procházení složek a podsložek. Nevím jestli máš RT3 včetně color LCD ale snad by ti to fungovalo i na monochromu. V praxi to vypada tak že když máš na cd např 15 složek a v každe po 20 mp3 tak by ti mělo stačiT pár kliknuti páčkou pod volantem. Takže na procházení složek jsem si zvykl dost rychle. Akorát mám stejný problém jako Ty s zrychleným posouvaním písničky. Ale i na to snad je nějaký fígl :roll Pokud by byl zájem tak to můžu nafotit a sepsat zjednodušený návod na prohlédavaní mp3 v RT3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MAJSNER-VÁCLAV!!!

Původně zaslal: martin1

Prehravani MP3 funguje, prochazeni slozek je takove podivne. Na displeji se zobrazuji jako REP 1 - REP x. Nejde mi posouvat v dopredu/dozadu v ramci pisnicky. Funkce je to tedy pekna, ale asi zustanu radeji u CD v changeru.

zdarec, v loni jsem si nechal přehrát software aby mi fungovali mp3 a uplně nahodou jsem objevil pár užitečných funkcí na procházení složek a podsložek. Nevím jestli máš RT3 včetně color LCD ale snad by ti to fungovalo i na monochromu. V praxi to vypada tak že když máš na cd např 15 složek a v každe po 20 mp3 tak by ti mělo stačiT pár kliknuti páčkou pod volantem. Takže na procházení složek jsem si zvykl dost rychle. Akorát mám stejný problém jako Ty s zrychleným posouvaním písničky. Ale i na to snad je nějaký fígl :roll Pokud by byl zájem tak to můžu nafotit a sepsat zjednodušený návod na prohlédavaní mp3 v RT3

Dá se to celkem lehce ovládat, ale teď si nevzpomenu, zítra se mrknu na to v autě a dám vědět...:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: domav

Mě bohužel CD mechanika někdy nevezme všechny MP3-ky.....škoda...

Nemáš už prosímtě odzkoušené které mp3 dělaj problém??? Já mam zatim vyzkoušené že mi to nevezme žádnou s datovým tokem 8kb/s a taky mi to nebere VBR. Ty co mám standartně se 128kb/s a výše tak tam není problém. Akorát na mluvené slovo je 128 škoda tak někdy musím vyskoušet jakou nejnižší komprimaci to zvládne. Pokud už to máš vyzkoušené tak dej prosím vědět, určitě by to všem pomohlo, dík:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prehravani MP3 funguje, prochazeni slozek je takove podivne. Na displeji se zobrazuji jako REP 1 - REP x. Nejde mi posouvat v dopredu/dozadu v ramci pisnicky. Funkce je to tedy pekna, ale asi zustanu radeji u CD v changeru.

zdarec, v loni jsem si nechal přehrát software aby mi fungovali mp3 a uplně nahodou jsem objevil pár užitečných funkcí na procházení složek a podsložek. Nevím jestli máš RT3 včetně color LCD ale snad by ti to fungovalo i na monochromu. V praxi to vypada tak že když máš na cd např 15 složek a v každe po 20 mp3 tak by ti mělo stačiT pár kliknuti páčkou pod volantem. Takže na procházení složek jsem si zvykl dost rychle. Akorát mám stejný problém jako Ty s zrychleným posouvaním písničky. Ale i na to snad je nějaký fígl :roll Pokud by byl zájem tak to můžu nafotit a sepsat zjednodušený návod na prohlédavaní mp3 v RT3

Dá se to celkem lehce ovládat, ale teď si nevzpomenu, zítra se mrknu na to v autě a dám vědět...:papa

Tak už jsem se na to podíval a postup je následovný:

tlačítkem mode si nastavíš na displaji zobrazení "AUDIO"

Následně zmáčkneš kulatý ovladač na pravé straně rádia (kulaté tlačítko, tam kde jsou ovladače MODE, ESC, MENU, DARK) a po stisknutí tohoto tlačítka se na displeji zobrazí mimo jiné i seznam (jak skladeb s CD, popř. i skladeb ve formátu mp3. Náledne můžeš v tomto seznamu listovat opět pomocí otáčení kulatého tlačítka. Výběr skladby provedeš opětovným stisknutím kul.tlačítka.

Doufám, že se to z tohoto komentáře dá pochopit.... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MAJSNER-VÁCLAV!!!

Původně zaslal: domav

Mě bohužel CD mechanika někdy nevezme všechny MP3-ky.....škoda...

Nemáš už prosímtě odzkoušené které mp3 dělaj problém??? Já mam zatim vyzkoušené že mi to nevezme žádnou s datovým tokem 8kb/s a taky mi to nebere VBR. Ty co mám standartně se 128kb/s a výše tak tam není problém. Akorát na mluvené slovo je 128 škoda tak někdy musím vyskoušet jakou nejnižší komprimaci to zvládne. Pokud už to máš vyzkoušené tak dej prosím vědět, určitě by to všem pomohlo, dík:cool:

Ne bohužel nemám to odskoušené... ale mám některá CD s mp3 a např. z 50 písniček mi to přehraje jenom např. 20, ale nevím proč tomu tak je....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 let později...

Přehraje to MP3 i 320kbps, ale musí to být max. 44100Hz. Jak už je to 48000Hz jako mají lepší Mp3ky (kolem 8-9mb velikosti, tak je to přeskakuje. Je to otrava stále převádět. Mi přijde, že pak snad líp zní i prachobyčejné CD z měniče 😕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...