Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

pravostrané řízení


LOTO

Recommended Posts

U 406 z r.97 se něco takového nevyplatí, ani kdybys jí dostal zadarmo - nehledě na to, že by mě zajímalo, jak asi chceš dneska něco takového přihlásit do provozu... Jinak ano, u 406 by se musela vyměnit celá přední stěna, u 306 také, jedině snad u 206 to tuším jde bez.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 100 litru to si děláš pr..., to jedině že by to dáli v autrizovanym servisu né?Přihlášeni klasika,koupíš ČS papíry a převaříš čísla,před 2 rokama než povolili dovoz starších aut běžná praxe.Dál jsem Mondeo, za měsíc hotovo a cena přestavby kolem 30ti i s mou prací.Auto mě přišlo na 40ti a za 105ti šlo do světa,tak mě zajímalo jak to je u Pažoutu.Vomrknu tu 206 a uvidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Převaření čísla říkáš klasika, jo? To pak z té klasiky fakt někdo musí mít radost, až mu na to převařené číslo někde přijdou - mj. je to i důvod ztráty tech. způsobilosti, takže pak má místo auta akorát drahou králíkárnu. Pak se člověk diví, že pro zákazníky nemůže sehnat rozumné auto, když se pořád patlají takovéhle prasečiny :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LOTO

Těch 100 litru to si děláš pr..., to jedině že by to dáli v autrizovanym servisu né?Přihlášeni klasika,koupíš ČS papíry a převaříš čísla,před 2 rokama než povolili dovoz starších aut běžná praxe.Dál jsem Mondeo, za měsíc hotovo a cena přestavby kolem 30ti i s mou prací.Auto mě přišlo na 40ti a za 105ti šlo do světa,tak mě zajímalo jak to je u Pažoutu.Vomrknu tu 206 a uvidim.

prerobene auto by som si nikdy nekupil.jazdit s prevarenymi cislami?od noveho roku u nas bude pri kupe auta nutna kontrola na policii (rontgen) alebo take nieco a to si potom s tymi prevarenymi cislami mozes vies co

100 000 som myslel jasne z znackovom servise.inac by som take auto nikdy nedal prerabat a ani nikdy nekupil.

v irsku boli ople vectry v roku 98-00 od 400 eur, ale to neznamena ze si to kupim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LOTO

Těch 100 litru to si děláš pr..., to jedině že by to dáli v autrizovanym servisu né?Přihlášeni klasika,koupíš ČS papíry a převaříš čísla,před 2 rokama než povolili dovoz starších aut běžná praxe.Dál jsem Mondeo, za měsíc hotovo a cena přestavby kolem 30ti i s mou prací.Auto mě přišlo na 40ti a za 105ti šlo do světa,tak mě zajímalo jak to je u Pažoutu.Vomrknu tu 206 a uvidim.

ten co kupoval to mondeo vedel ze ma prevarane cisla na kasni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...