Sign in to follow this  
Followers 0
LOTO

pravostrané řízení

9 posts in this topic

Čau chlapi

Nemáte náhodou někdo skušenosti s předělánim pravostraného řízení na levou stranu u 406 rv97 2L.Je to velký problém?musí se převářít celá stěna za motorem nebo má otvory i na levé straně.Dík moc.

to prošťouchneš - jinak počítej : výměna světel, stěračů, všemožnáých kabelových svazků, palubky apod.

prostě, takoá rozborka, sborka ... fakt si myslíš, že se ti to vyplatí ?

U 406 z r.97 se něco takového nevyplatí, ani kdybys jí dostal zadarmo - nehledě na to, že by mě zajímalo, jak asi chceš dneska něco takového přihlásit do provozu... Jinak ano, u 406 by se musela vyměnit celá přední stěna, u 306 také, jedině snad u 206 to tuším jde bez.

Těch 100 litru to si děláš pr..., to jedině že by to dáli v autrizovanym servisu né?Přihlášeni klasika,koupíš ČS papíry a převaříš čísla,před 2 rokama než povolili dovoz starších aut běžná praxe.Dál jsem Mondeo, za měsíc hotovo a cena přestavby kolem 30ti i s mou prací.Auto mě přišlo na 40ti a za 105ti šlo do světa,tak mě zajímalo jak to je u Pažoutu.Vomrknu tu 206 a uvidim.

Převaření čísla říkáš klasika, jo? To pak z té klasiky fakt někdo musí mít radost, až mu na to převařené číslo někde přijdou - mj. je to i důvod ztráty tech. způsobilosti, takže pak má místo auta akorát drahou králíkárnu. Pak se člověk diví, že pro zákazníky nemůže sehnat rozumné auto, když se pořád patlají takovéhle prasečiny :/

Původně zaslal: LOTO

Těch 100 litru to si děláš pr..., to jedině že by to dáli v autrizovanym servisu né?Přihlášeni klasika,koupíš ČS papíry a převaříš čísla,před 2 rokama než povolili dovoz starších aut běžná praxe.Dál jsem Mondeo, za měsíc hotovo a cena přestavby kolem 30ti i s mou prací.Auto mě přišlo na 40ti a za 105ti šlo do světa,tak mě zajímalo jak to je u Pažoutu.Vomrknu tu 206 a uvidim.

prerobene auto by som si nikdy nekupil.jazdit s prevarenymi cislami?od noveho roku u nas bude pri kupe auta nutna kontrola na policii (rontgen) alebo take nieco a to si potom s tymi prevarenymi cislami mozes vies co

100 000 som myslel jasne z znackovom servise.inac by som take auto nikdy nedal prerabat a ani nikdy nekupil.

v irsku boli ople vectry v roku 98-00 od 400 eur, ale to neznamena ze si to kupim

Mmch, převaření čísel je vážně normální ?

No nic, hodně štěstí a dělej jak uznáš za vhodné. (z mého pohledu zcela za nevhodné)

Původně zaslal: LOTO

ten co kupoval to mondeo vedel ze ma prevarane cisla na kasni?