Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Je tohle možné ?


M.a.R.i

Recommended Posts

Dnes sem byl svědkem opravdu kuriozní nehody ve Strakonicích. Řidič šedivé laguny vycouvávat v ulici,kde se na šířku vyhnou 2 avie, podotýkám,že nikde nebyla žádná překážka,kromě u jedné strany zaparkovaných aut. A navíc z auta vystoupil spolujezdec,který ho navigoval. Cca po 5m couvání zavadil zrcátkem o zrcátko šéfovo zaparkované Octavie, tak znovu popojel a začal znovu couvat, pořád přidával na rychlosti až nacouval do červené Škodovky, náraz byl celkem velký, odnesl to zmuchlaný nárazník Škodovky a levý zadní blatník, po nárazu zařadil jedničku, popojel a začal zase couvat,to už se blížil k černému BMW7 a předním levým rohem auta mu jedny dveře odřel a promáčkl a na druhé mu odřel a strhnul ochranou lištu a couval dál, v tom přiběhl majitel BMW a řidiče zastavil, nějak se domluvili ( Oba dva byli tzv. "světský", prostě lidi od kolotočů, ruka ruku myje) a poté zaparkoval, ale to už se řízení musel ujmout někdo jiný. Když sem řidiče viděl,tak mi přišel,že neumí ani do pěti počítat. Ale ostatní stánkaři tvrdili,že popíjel,tak nevím co je na tom pravdy. Bylo mi líto majitele Škodovky,tak sem ho našel a viníka nehody napráskal, tak doufám,že se dožiju konce poutě :myslim.

[upravil dne 28.9.2007 M.a.R.i]

post-0-1410959659291_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: M.a.R.i

Bylo mi líto majitele Škodovky,tak sem ho našel a viníka nehody napráskal, tak doufám,že se dožiju konce poutě :myslim.

[upravil dne 28.9.2007 M.a.R.i]

Zásadně ti nedoporučuji použít "řetízkový kolotoč" mohl by se "náhodou" uvolnit šroub !!!! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...