Sign in to follow this  
Followers 0
M.a.R.i

Je tohle možné ?

11 posts in this topic

Dnes sem byl svědkem opravdu kuriozní nehody ve Strakonicích. Řidič šedivé laguny vycouvávat v ulici,kde se na šířku vyhnou 2 avie, podotýkám,že nikde nebyla žádná překážka,kromě u jedné strany zaparkovaných aut. A navíc z auta vystoupil spolujezdec,který ho navigoval. Cca po 5m couvání zavadil zrcátkem o zrcátko šéfovo zaparkované Octavie, tak znovu popojel a začal znovu couvat, pořád přidával na rychlosti až nacouval do červené Škodovky, náraz byl celkem velký, odnesl to zmuchlaný nárazník Škodovky a levý zadní blatník, po nárazu zařadil jedničku, popojel a začal zase couvat,to už se blížil k černému BMW7 a předním levým rohem auta mu jedny dveře odřel a promáčkl a na druhé mu odřel a strhnul ochranou lištu a couval dál, v tom přiběhl majitel BMW a řidiče zastavil, nějak se domluvili ( Oba dva byli tzv. "světský", prostě lidi od kolotočů, ruka ruku myje) a poté zaparkoval, ale to už se řízení musel ujmout někdo jiný. Když sem řidiče viděl,tak mi přišel,že neumí ani do pěti počítat. Ale ostatní stánkaři tvrdili,že popíjel,tak nevím co je na tom pravdy. Bylo mi líto majitele Škodovky,tak sem ho našel a viníka nehody napráskal, tak doufám,že se dožiju konce poutě :myslim.

[upravil dne 28.9.2007 M.a.R.i]

post-0-1410959659291_thumb.jpg

Nejvíc mě na tom štve,že takový hovado Vám očesá Vaše zaparkovaný auto a ujede jako by se nechumelilo. Takovým lidem bych sebral nadobro řidičák.

Já bych měl v hlavě lepší a mnohem účinnější tresty, ale bohužel bych to za jejich praktikování asi pěkně ods*al já (přivázat za šuilna na větev a pořádně rozhoupat mi přijde ještě poměrně mírumilovné řešení)

Myslím , že tyhle fotky bohatě stačí na to , aby poškození uplatnili nárok na náhradu škody na svých zaparkovaných vozidlech z POV majitele Laguny. :papa

Pokud tama jezdíš , dej jim za stěrač lístek , že je zde najdou.

Nojo ,,komedianti" a opět pod vlivem AL. Pokud to bude řešit PČR, tak snad mu seberou ŘP a nebude už více škody. Kdoví, jestli už jej neměl sebraní. Na Sibiř do gulagu s nimi!

Původně zaslal: M.a.R.i

Bylo mi líto majitele Škodovky,tak sem ho našel a viníka nehody napráskal, tak doufám,že se dožiju konce poutě :myslim.

[upravil dne 28.9.2007 M.a.R.i]

Zásadně ti nedoporučuji použít "řetízkový kolotoč" mohl by se "náhodou" uvolnit šroub !!!! :papa

tak si rikam ze me uz nemuze nic prekvapit a ono jeste JO..:( zase to odserou kvuli takovymu ....... nevinny lidi..

Jak jinak, napráskat a je to, kam bychom pak došli...