Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhrivani sedacek,nejde


Donnie

Recommended Posts

Chtel bych mit taky vyhrivani sedacek :(:(

Mrkni se na www.sweb.cz/P-605, v sekci navody je mimo jine popis vsech pojistek. Trocha reklamy nikdy neuskodi, ze? Jsou to pojistky F9 a F17.

Timto opet dekuji Dydzejovi (:D:D:D) za onu tabulku s pojistkami a zaroven se ho ptam, kdy uz bude mit hotovy nejaky ten popis svych oprav. Stranka hnije....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Donnie: elektriku v privodnich konektorech (hnedych) k sedackam si asi meril, co?

Jinak byly dve modifikace, obe maji pojistku F17, koukni jeste na F5 a F23. Rele je tam taky, vedou od nej draty s cernym konektorem.

Petr605: ja vim, ted mam tvurci krizi, vecer tak poodepisuju na nektere prispevky a jdu spat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi znamej nabizel vyhrivany sedacky do 605, ale asi do toho nepujdu, kdyz vidim, ze je to zdroj problemu. Jinak jsem u nej prolez rozmlacenou 605 a jedinou mrizku, kterou jsem chtel, tam nemel :(:(:(

To Dydzej: Tvurci krize, to je neprijemna vec :):). Sleduju ty casy, kdy sem prispivas. Nekdy jsou to zajimave nizka, nebo naopak vysoka cisla :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...