Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uprava Km


VPetr

Recommended Posts

No že by to dělal někdo přímo na klubu - o tom nevím, ale když otevřeš Annonci, tak podobných tam najdeš na každej prst 10 (přeju si, aby se přepisování tachometrů stalo trestným činem - jde přece o klamání kupujícího - pak by aspoň Ti týpci, kteří se tím živí, byli zalezlí někde ve sklepích a nemohli by si mastit kapsy takhle okatě).

[upravil dne 28/9/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

No že by to dělal někdo přímo na klubu - o tom nevím, ale když otevřeš Annonci, tak podobných tam najdeš na každej prst 10 (přeju si, aby se přepisování tachometrů stalo trestným činem - jde přece o klamání kupujícího - pak by aspoň Ti týpci, kteří se tím živí, byli zalezlí někde ve sklepích a nemohli by si mastit kapsy takhle okatě).

[upravil dne 28/9/2007 Medvěd]

To je sice pravda, ale pochybuju ze by to necemu pomohlo - bohuzel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde mi o to kde to najdu jde mi o to jestli to tady nekdo zkousel,nebot jsem napojil svarovo 307SW a krom nekolika udaju o km tam byl udaj neco pres milion,coz auto tomu neodpovida,tak me zajima zkusenost nekoho tady ktery mi trebas rekne ze to vzniklo spatnym zasahem do km...:myslim:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo se ti v tom šťoural a normálně se uklikl.

No zase mít na autě 1 000 000 km je docela dobrá reklama značce , ne?

P.S.

Mám kamoše , jezdí Sprinterem s odtahovkou a má na tachometru 2 000 000 km.

Jak vtip.

Když vezmeš stáří auta a počet km , vyjde ti , že by musel jezdit od rána do rána 98 km/h, což je blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...