Sign in to follow this  
Followers 0
VPetr

Uprava Km

5 posts in this topic

Ahojte,zajimalo by me zdali mate nekdo zkusenosti s upravou km na Peugeotu?

Zdali to nekdo na klubu dela nebo je to tak ozehave tema ze me tu hned kazdej vykosti??!! :aut:mrk:):D:D

No že by to dělal někdo přímo na klubu - o tom nevím, ale když otevřeš Annonci, tak podobných tam najdeš na každej prst 10 (přeju si, aby se přepisování tachometrů stalo trestným činem - jde přece o klamání kupujícího - pak by aspoň Ti týpci, kteří se tím živí, byli zalezlí někde ve sklepích a nemohli by si mastit kapsy takhle okatě).

[upravil dne 28/9/2007 Medvěd]

Původně zaslal: Medvěd

No že by to dělal někdo přímo na klubu - o tom nevím, ale když otevřeš Annonci, tak podobných tam najdeš na každej prst 10 (přeju si, aby se přepisování tachometrů stalo trestným činem - jde přece o klamání kupujícího - pak by aspoň Ti týpci, kteří se tím živí, byli zalezlí někde ve sklepích a nemohli by si mastit kapsy takhle okatě).

[upravil dne 28/9/2007 Medvěd]

To je sice pravda, ale pochybuju ze by to necemu pomohlo - bohuzel.

Nejde mi o to kde to najdu jde mi o to jestli to tady nekdo zkousel,nebot jsem napojil svarovo 307SW a krom nekolika udaju o km tam byl udaj neco pres milion,coz auto tomu neodpovida,tak me zajima zkusenost nekoho tady ktery mi trebas rekne ze to vzniklo spatnym zasahem do km...:myslim:roker

Někdo se ti v tom šťoural a normálně se uklikl.

No zase mít na autě 1 000 000 km je docela dobrá reklama značce , ne?

P.S.

Mám kamoše , jezdí Sprinterem s odtahovkou a má na tachometru 2 000 000 km.

Jak vtip.

Když vezmeš stáří auta a počet km , vyjde ti , že by musel jezdit od rána do rána 98 km/h, což je blbost.