Sign in to follow this  
Followers 0
P607Olda

Jaké žárovičky do rádia 406?

6 posts in this topic

Prosím o radu, jaký typ žároviček je na podsvícení tlačítek tohoto rádia.

Nesvítí nám to a chtěl bych si je koupit předem, abychom to pak při jedné rozborce vyměnili. (Navíc auto nemám tady).

Děkuji předem za radu.

[upravil dne 28.9.2007 P607Olda]

post-0-14109596591774_thumb.jpg

To radio mam ale zarovicky jsem si nechal menit v Rachotu v Nove Pace, nejak jsem si na to netroufl, takze nevim jake :myslim Vymena stala 300,-

Jestli se nemýlím, tak jsou tam žárovičky, které jsou např. přístrojovce a nebo v displeji.

Původně zaslal: OK406

Jestli se nemýlím, tak jsou tam žárovičky, které jsou např. přístrojovce a nebo v displeji.

Nejsou tam ty samý, bohužel. Jsou tam buď menší, nebo SMD žárovky (SMD žárovky má třeba moje origo rádio Clarion).

V displeji jsou bezpaticový 12V 1,2W. Jinak o podsvícení přímo v rádiu se starají LED diody oranžový barvy takže jedině přeletovat nebo je chyba někde jinde. Pokud nesvítí podsvícení vůbec tak je nejspíš chyba v napájení. To je napojený na světla a podsvícení se rozsvěcí až při rozsvícenejch světlech. :papa

[upravil dne 28/9/07 Dave_k]

Díky zatím za informace. Budu to muset prověřit s rozsvícenými světly. Dělali jsme tam úpravu, aby podsvit přístrojovky neztlumoval při zapnutí světel, tak to možná souvisí. Teď budu pár dní na cestách, ale jak se něco dozvím, dám vědět.