Sign in to follow this  
Followers 0
Marcel.Z

Online dotaz- umístění nádrž P406

9 posts in this topic

Může mě někde na fóru zodpovědět, je-li je nádrž P406 na šířku pod sedačkou, a nebo je vpravo u nápravy. Co jsem viděl auto zespodu, mám pocit, že je na délku vozu a jde mi o vývody s palivoměru, jestli jsou ve směru jízdy nebo do strany, dle umístění nádrže a viz. obrázek.

post-0-14109596591059_thumb.jpg

Nádrž je NAPŘÍČ vozu pod zadním sedadlem. Na obrázku uprostřed je vidět tepelný štít pro výfuk.

nadrž je položena stoprocentně napřič auta , tedy podel zadni napravy .

Tak pak mám vývody dopředu v pořádku a zase zhasla jedna naděje o funkčnosti palivoměru, asi u nádrže šrtnu sirkou a ....:(

A co se ti stalo?:myslim:myslim:myslim co máš za problém???????nefunguje ti palivoměr?????:myslim:myslim

Přesně tak, je vyměněný, ale seká se nad 1/4 nádrže a nechce se mu dolu.Pak už jen stoupá dojezdová rychlost a raději jedu hned natankovat, aby neskončil v polích.Měření dráhy, kabelů atd. je v pořádku. Musím to stejně rozebrat, protože jsem minule nedal těsnění a podívám se na dráhu a pak už jen budík.

Co dodat, jinak vše O.K. a frří dobře.

Je zaseklý ten jezdec na měřáku - vázne na odporové destičce. Ten měřák je na čerpadlovým modulu, který je v nádrži. Nezbyde ti nic jiného, než ten modul vyndat z nádrže a rozchodit.

Jezdit bez těsnění je trochu morbidní, zvláště, pokud jsi kuřák ;)

jinak nádrž je dneska před zadní nápravou, z důvodu bezpečnosti, , ale taky kvůli rozložení hmotnosti.

... kde jsou ty doby, kdy nádrž byla spádová umístěná nad motorem (pak jsi čerpadlo nepotřeboval), množství paliva se měřilo klackem ... pak ji dali do zadního blatníku a čerpadlo bylo hnané motorem ... pak se přestěhovala za zadní sedačky a ted je před zadní nápravou.

Já už to měl 2x venku a jsem kuřák, který v autech nekouří od doby co jsemměl fungl nové auto. Nějak mě to zůstalo. Jinak díky za řádky, uvidíme večer nebo zítra, jestli je to v dráze měřáku.