Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Za studena jede na 4/5 válců a škube, za tepla vše ok - 406 coupe 3.0 ES9J4 140kw


@re

Recommended Posts

Zdravím,

Mám podezření, že mi odešly zapalovací cívky na motoru.

Závada se projevuje takto:

když po ránu nastartuji studený motor, tak motor naskočí vždy napoprvé, otáčky zpočátku kolem 1000ot/min a pak klesnou na cca 750/800ot/min (což je normální). Ale po jemném přidání plynu se motor dusí. Jakoby byl přiškrcený. Připadá mi, že jede jen na 4/5 válců... Za jízdy po přidání plynu na pár sekund se dusí, pak vystřelí, pak se dusí atd...

Volnoběžné otáčky drží perfektně. Nekolísají.

Po zahřátí na cca 90°C motor jede perfektně. Následné starty také ok. Zátah také jak má být...

Takže motor blbne jen když je po noci studený než se zahřeje..

Otázka zní: jsou to ony cívky, které u tohoto motoru (ES9J4 140kw) tak rády odcházejí? Dá se cívka měnit i jednotlivě? Nebo jen všechny... Kolik tak shruba stojí... Na autobennex jsem našel za 5171kč vč.daně, ale nevím jestli to bylo za jednu, nebo za všechny...

Kdyby to byla vadná zapalovací svíčka, tak by se to dušení projevovalo pořad ne?

Auto má najeto 96.000km, rozvody měněné v 83.000km, nový olej 5w40 total, včetně palivového filtru, olejového a nový k&n sportovní filtr...

Moc díky za rady... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Zdravím,

Mám podezření, že mi odešly zapalovací cívky na motoru.

Závada se projevuje takto:

když po ránu nastartuji studený motor, tak motor naskočí vždy napoprvé, otáčky zpočátku kolem 1000ot/min a pak klesnou na cca 750/800ot/min (což je normální). Ale po jemném přidání plynu se motor dusí. Jakoby byl přiškrcený. Připadá mi, že jede jen na 4/5 válců... Za jízdy po přidání plynu na pár sekund se dusí, pak vystřelí, pak se dusí atd...

Volnoběžné otáčky drží perfektně. Nekolísají.

Po zahřátí na cca 90°C motor jede perfektně. Následné starty také ok. Zátah také jak má být...

Takže motor blbne jen když je po noci studený než se zahřeje..

Otázka zní: jsou to ony cívky, které u tohoto motoru (ES9J4 140kw) tak rády odcházejí? Dá se cívka měnit i jednotlivě? Nebo jen všechny... Kolik tak shruba stojí... Na autobennex jsem našel za 5171kč vč.daně, ale nevím jestli to bylo za jednu, nebo za všechny...

Kdyby to byla vadná zapalovací svíčka, tak by se to dušení projevovalo pořad ne?

Auto má najeto 96.000km, rozvody měněné v 83.000km, nový olej 5w40 total, včetně palivového filtru, olejového a nový k&n sportovní filtr...

Moc díky za rady... :papa

jojo, takhle to dopadá když se honíš s mým kombajnem!:D:D:D

S kupátkem musiš jezdit s citem ne na doraz:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

jojo, takhle to dopadá když se honíš s mým kombajnem!:D:D:D

S kupátkem musiš jezdit s citem ne na doraz:D:D:D

příště už budu vědět a zpomalím... ale i tak jsem jel na čtvrt plynu a v posledním stanovišti jsem si všiml, že jsem měl zataženou ručku :D:D:D

tím to asi nebude :P

apropo... tebe nenapadá, co s tím mým autem je? seš mechanik ne? Dík :papa

[upravil dne 28/9/2007 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

ale prvně bych zajel na nějakou good diagnostiku, ale autorizak nemyslim , v OV ale nikoho s timhle neznam.:(

zkusím oslovit servis, který mi dělal rozvody... diagnostikovali nám i starou 406tku...

Chtěl bych ale slyšet názory od zdejších odborníků "co by to všechno mohlo být".... ale asi nejpravděpodobnější jsou ty cívky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

co svíčky?

a spotřeba je ok?

svíčky, to je jediná věc kterou jsem nikdy nekontroloval... spotřeba je normální (kolem 11litrů)... ale kdyby to byly svíčky, tak by to škubalo pořád ne? a ne jen když je motor studený... ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Pe.Tr

co svíčky?

a spotřeba je ok?

svíčky, to je jediná věc kterou jsem nikdy nekontroloval... spotřeba je normální (kolem 11litrů)... ale kdyby to byly svíčky, tak by to škubalo pořád ne? a ne jen když je motor studený... ???

za tepla je jednoduššší zažeh , a pokud ti to jede na mene valcu , hele svičky jsou to nejjednodussi , vyndas mrkneš jesti jsou elektrody ok , jestli jsou špinave , to taky dost napovi, mužou byt černe od oleje , mokre od benzinu , apod.

zkontroluj odtrh měrkami , mělo by tam byt 0,7 mm , nebo kup rovnou nove , což když nad tim uvažuji se divim že je tam už davno nemas , když mas sport. filtr a podobně ,ale nešetři na nich , kup bud NGK cca 200 za kus nebo něco podobneho .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

za tepla je jednoduššší zažeh , a pokud ti to jede na mene valcu , hele svičky jsou to nejjednodussi , vyndas mrkneš jesti jsou elektrody ok , jestli jsou špinave , to taky dost napovi, mužou byt černe od oleje , mokre od benzinu , apod.

zkontroluj odtrh měrkami , mělo by tam byt 0,7 mm , nebo kup rovnou nove , což když nad tim uvažuji se divim že je tam už davno nemas , když mas sport. filtr a podobně ,ale nešetři na nich , kup bud NGK cca 200 za kus nebo něco podobneho .

Já jsem si myslel, že pokud auto jede jak má, že se svíčky měnit nemusí... Mrknu na to... určo na nich šetřit nebudu... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

Původně zaslal: Pe.Tr

za tepla je jednoduššší zažeh , a pokud ti to jede na mene valcu , hele svičky jsou to nejjednodussi , vyndas mrkneš jesti jsou elektrody ok , jestli jsou špinave , to taky dost napovi, mužou byt černe od oleje , mokre od benzinu , apod.

zkontroluj odtrh měrkami , mělo by tam byt 0,7 mm , nebo kup rovnou nove , což když nad tim uvažuji se divim že je tam už davno nemas , když mas sport. filtr a podobně ,ale nešetři na nich , kup bud NGK cca 200 za kus nebo něco podobneho .

Já jsem si myslel, že pokud auto jede jak má, že se svíčky měnit nemusí... Mrknu na to... určo na nich šetřit nebudu... ;)

Fakt bych zkusil ty svíčky,tak jak psal Pe.tr za tepla mají jednodušší zážeh,myslím že to budou fakt oni,mě něco podobného dělalo na mé "bývalce" i když to byl 4 válec....:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Fakt bych zkusil ty svíčky,tak jak psal Pe.tr za tepla mají jednodušší zážeh,myslím že to budou fakt oni,mě něco podobného dělalo na mé "bývalce" i když to byl 4 válec....:papa:papa:papa

zkusím to, nevím jestli se mi to povede doma (je to celé zakrytované), jinak v pondělí zajedu do servisu ať se na to podívají...

Kde bych měl ty svíčky hledat? :-D

motor.jpg

[upravil dne 28/9/2007 @re]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Původně zaslal: @re

Já jsem si myslel, že pokud auto jede jak má, že se svíčky měnit nemusí... Mrknu na to... určo na nich šetřit nebudu... ;)

.. no právě ... a když auto už nejede jak má ? :D

tak napíšu na fórum a chytří lidé mi napoví :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty zbylé tři svíčky jsou až někde vzadu... v pondělí to zavezu do servisu, ať se na to podívají... nevíte kolik stojí originál svíčka? jaké svíčky doporučujete... cena nehraje až takovou roli... jen aby to nedělalo paseku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...