Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

No nebyli by jste naštvaní?


MatrixChose

Recommended Posts

Původně zaslal: MatrixChose

Dneska zhruba okolo 3 hodiny jedu natankovat plnou. Stojí mě to 1900,- a o půl hodiny se dozvím, že na protější pumpě v Jičíně je akce Černy hory - poloviční cena paliv. Pešek podle mě slabý slovo :grr:grr:grr:grr

Tak toto sa u nas na Slovensku nemoze stat takze mi Slovaci taketo problemy nemame :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

Původně zaslal: MatrixChose

Dneska zhruba okolo 3 hodiny jedu natankovat plnou. Stojí mě to 1900,- a o půl hodiny se dozvím, že na protější pumpě v Jičíně je akce Černy hory - poloviční cena paliv. Pešek podle mě slabý slovo :grr:grr:grr:grr

Tak toto sa u nas na Slovensku nemoze stat takze mi Slovaci taketo problemy nemame :D

Já bych to vyřešil asi takle:dojel bych si na chalupu pro kanisrty(mám 2 5tilitrový na babetu a sekačku,pak mám 3 10litrový a pak mám 2 20litrový)a naprdnul bych je taky.Takže já bych ušetřil jednu a půl nádrže na těch 80litrech a to by se vyplatilo 100pro

09082007303cg6.jpg27092007yc2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Já bych to vyřešil asi takle:dojel bych si na chalupu pro kanisrty

No vendi, asi nevyřešil, hele:

Původně zaslal: MatrixChose

Původně zaslal: OK406

a nebo si vzít kanystry a jet natankovat.

Kufry prave kontrolovali .

[upravil dne 28.9.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já zažil na vlastní kůži cca před rokem podobnou "akci" v Havlbrodě a můžu zcela zodpovědně prohlásit, že jsem vzteky viděl rudě. Některá pumpa se totiž rozhodla, že bude hodinu dávat PHM zcela zdarma a město bylo kvůli tomu na NĚKOLIK hodin zcela paralyzováno - průjezd, který je normálně otázkou několika minut se tím prodloužil na více než hodinu (a objet nebylo kudy, zacpáno bylo úplně všude). Ale i kdybych potřeboval natankovat, tak by mě nic nedonutilo k této pumpě zajet - kvůli ušetřeným 2000 bych se nikdy nesnížil k tomu, abych zapadl v davu bezmozků bojujících o cokoli, co je zadáčo.

[upravil dne 28/9/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...