Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cd menic na peugeot 407 a 206


denoo

Recommended Posts

zdar chlapi, potrebujem surne do vikendu radu, ak nieto bude vediet pomoct, mam 206 ku pegota a mam tam original od vyroby cd menic Clarion , viem ze tieto davaju aj do inych peugeotov, lenze mi strasne skacu piesne ked troska nadskocim nad jamu ,alebo niekedy uz aj ked idem rovno sem tam preskoci, proste hruza, v pegote mi vraveli ze to riesia vymenou cd menica, ktory tam stoji 15 000 :potlesk , takze to nic, mam znameho co ma 407 a z nej vytiahnuty novy cd menic, a by ma zaujimalo ci bude pasovat do mojho pegota, ako co sa tyka fotky je to to iste , aj znacka ta ista, tak hadam to bude , mate niekto s tym skusenost? A este otazka, ako sa vam pozdava kvalita prehravania cd? Neskacu cd aj vam nahodou , hlavne u napalenych cd, a cita vam to iba cd r, alebo aj rv, a mp3 ak by. Zatim dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keby som ho predaval tak za 2500 , menej urcite nie, ale este neviem co spravim, lebo som volal s peugeotom servis na audio do peugeota , robia priamo clarion, a vraj novsie modely uz nepasuju asi do starsich , lebo tam je uz ina zbernica ci co to vravel. Tak neviem ale asi vyskusam a uvidim. Inak povedali ze moj stary vycistia za par korun, a keby bolo tam treba aj cosi vymenit, tak do 3 000 max je oprava celeho menica. Ako cita v pohode, akurat tie jamy na cestach a cd skace, tak mozno by stacilo vycistit, a pojdem asi do autorizovaneho servisu peugeot zameraneho na Clarion. Ani som nevedel ze take cosi je :)) , uvidim, ked zistim dam vediet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: denoo

keby som ho predaval tak za 2500 , menej urcite nie, ale este neviem co spravim, lebo som volal s peugeotom servis na audio do peugeota , robia priamo clarion, a vraj novsie modely uz nepasuju asi do starsich , lebo tam je uz ina zbernica ci co to vravel. Tak neviem ale asi vyskusam a uvidim. Inak povedali ze moj stary vycistia za par korun, a keby bolo tam treba aj cosi vymenit, tak do 3 000 max je oprava celeho menica. Ako cita v pohode, akurat tie jamy na cestach a cd skace, tak mozno by stacilo vycistit, a pojdem asi do autorizovaneho servisu peugeot zameraneho na Clarion. Ani som nevedel ze take cosi je :)) , uvidim, ked zistim dam vediet

A ten kamoš se ho bude chtít zbavit toho měniče?Z jakého je to roku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...