Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

FAP filtr - trvalé odstranění


Guest bobulin

Recommended Posts

Ahoj všichni. Mám dotaz ohledně FAP filtru na moji 307 SW.

Před 14 dny jsem na diagnostice zjistil, že filtr je již ucpaný je potřeba vyměnit (najeto 90 tisic km). Nyni mi bylo nabidnuto, že je možnost FAP filtr trvale odstranit a tim ušetřit i peníze za danou výměnu popřípadě dolévání močoviny.

Máte nědko s tím zkušenost?

Díky za info.

S pozdravem Pavel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedoporučuju.

Z principu - neměnit originální stav auta, jede a žere tak nejlíp.

Z ekologie - fakt máme auta, která (prý) "vydechují čistší vzduch než nasávají".

A hlavně z finančních důvodů:

Až ho budeš prodávat, tak za "rozvrtané-upravené" auto dostaneš míň peněz. Odhadem asi o tolik, kolik bys ušetřil na neměnění filtrů.

Výměna je za 7000, je to odborně repasovaný, mám ho taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bobulin

Ahoj všichni. Mám dotaz ohledně FAP filtru na moji 307 SW.

Před 14 dny jsem na diagnostice zjistil, že filtr je již ucpaný je potřeba vyměnit (najeto 90 tisic km). Nyni mi bylo nabidnuto, že je možnost FAP filtr trvale odstranit a tim ušetřit i peníze za danou výměnu popřípadě dolévání močoviny.

Máte nědko s tím zkušenost?

Díky za info.

S pozdravem Pavel

To me zajima, kdo, kde ti to nabizel a na jaky zbusob?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: bobulin

Ahoj všichni. Mám dotaz ohledně FAP filtru na moji 307 SW.

Před 14 dny jsem na diagnostice zjistil, že filtr je již ucpaný je potřeba vyměnit (najeto 90 tisic km). Nyni mi bylo nabidnuto, že je možnost FAP filtr trvale odstranit a tim ušetřit i peníze za danou výměnu popřípadě dolévání močoviny.

Máte nědko s tím zkušenost?

Díky za info.

S pozdravem Pavel

To me zajima, kdo, kde ti to nabizel a na jaky zbusob?

Ja ti to natrvalo odstraním . Ani nemrkneš!!!:D:D:D

[upravil dne 26/9/07 Pe.Tr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v Táboře to dělá známý tak, že Fap filtr vyndá z potrubí, na teplé myčce ho pořádně propláchne, jsou tam jenom voštiny, žádná elektroníka, nechá ho pořádně na sluníčku vyschnout a zase ho vrátí zpátky a autí si spokojeně chrochtá.

Jo děkuju Pe.Tr za ty moje otištěné fotky. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nabidl to jeden technik ktery pracuje v oficialnim Peugeot servisu - filtr se odstrani - neco se nahraje do řidíci jednotky aby nevyskakovaly hlášky ohledně daného filtru.

Jen upozornění - pokud se filtr jednou vyndá tak už prý není možné ho dát v budoucnu zpět.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co nechteji davat penize za repas ci novy je tady moznost samo cisteni dle navodu zde popsaneho nejednou , pro ty co chteji odstavit natrvalo tak neprojdete Emisemi .

Jinak odstraneni je mozne velice lehce, staci udelat nasilim diry do fapu a misto aditiva dat normalni naftu , ono to stejne funkuje na princimu zvedani dtlaku pred vs za filtrem a pokud bude trvale pruchodny nikdy se nezapne regenerace , nic se v pocitaci nemusi delat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...