Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvukový sign.blinkru


Zbyňa1

Recommended Posts

Zdravím,

chtěl bych se zeptat,jestli někdo nemá zkušenosti s tím , co mi dělá zvuková signalizace zapnutých blinkrů. . . Někdy právě nedělá vůbec nic a až po ujetí několika km začne fungovat normálně. Blinkry venku i v palubovce blikají , ale zvuk nejde. Většinou to funguje normálně a stává se to jen občas , ale mám strach , aby to nezačalo dělat pořád .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

Taky mi to dela ale zatim jsem se do toho nepoustel ale dostal jsem radu kde to najdu :c)

http://www.peugeot-club.com/topic/15971-zvukovy-signal-pri-zapnuti-smerovek---vyreseno/

ty ten pipak budes mit pod volantem v tech MUX pačkach , sundej plast okolo volantu a zezadu uvidis jakoby mrizku repraku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zbyna ma podle popisu taky novej model. a podle vlakna ktery jsem dostal jako radu by to melo bejt na tistaku budiku... Myslis ze novej model to ma jinde.. Kajvet v mnou uvedenem odkazu ma taky novej model a mel to na tistaku za budikama???

[upravil dne 27/9/07 mitch.mb]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správne správne, mal som ten istý problém. Ak máš nový model - vybrať prístrojovku, rozobrať, preletovať a zasa zložiť. A je po probléme... ;)

A sprav si to čo najskôr, ten istý pípák totiž upozorňuje aj na zapnuté svetlá pri opúšťaní auta, tak aby Ťa kamoš nemusel prísť s káblami štartovať tak, ako mňa hneď 2. deň po kúpe auta... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mitch.mb

jo tak dneska mi to delalo zas tak jsem schvalne zkusil ja jizdy otevrit dvere a nic nepipalo a pak za chvili kdyz blinkr cvakal a otevrel sem dvere tak to piskalo takze je to jak pise tomasik

Kua, Ty si mi snáď neveril?! Z jazdy dvere radšej neotváraj, nie že si ublížiš!!! ;)

Ale nie, ten pípák vydáva všetky tieto výstražné tóny, takže keď Ti necvakajú smerovky, tak nepôjdu ani tie ostatné (dvere, svetlá). Ale naštastie to nie je žiadna robota, za dve hodinky to máš spravené.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...