Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

pomoc ridici zacatecnikovi - pneu, central


Ryusei

Recommended Posts

Zdar lidi,

nedavno jsem si udelal ridicak a koupil P306ku, je zachovalá ale mám 2 problémy:

1) Mám centrál (ne-dálkovej) a občas se mi auto zamkne celý a občas ne, dokonce nekdy když přibouchnu dveře tak se mi cely zamkne ... u řidiče je trochu povolenej zámek, myslíte, že se problém vyřeší utáhnutím zámku? (za predpokladu, ze pridu na to jak dvere rozebrat)

2) Jaké letní pneu ... V garaži máme 195/75 R14, ovšem v TK mám napsány pouze 165/65 R13 :( ... je to problém? popr. reseni

Díky

[upravil dne 26/9/07 Ryusei]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,vítám Tě v klubu a na silnici:papa:papa.Tvůj první problém bych viděl ve zlámaných kabelech mezi sloupkem a dveřma,řešilo se to tady mockrát,zkus hledat.A ty gumy budeš muset dát takový,co jsou v papírech,na technický Ti to neprojde a u pojišťovny taky ne,když uděláš průser.:(A hlavně ten rozměr co píšeš na 306 vůbec nepatří,takže nepůjde ani do papírů dopsat.Hlavně dopsání jiného rozměru kol do TP je v tomhle státě docela porod,taky se tu toho psalo hodně.:grr:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a 195 55 R15 tam nemas? Ty 14 sou preci jen malinky, ja je pouzivam na zimu a nemuzu se vzdycky dockat az je zase sundam na ty krasny ALU 15ky :D , jen me tak napada, oni si ten velkej technicka kopirujou nebo vedou si naky zaznamy? Ze by to tam treba na psacym stroji dopsal :D:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jogin

a 195 55 R15 tam nemas? Ty 14 sou preci jen malinky, ja je pouzivam na zimu a nemuzu se vzdycky dockat az je zase sundam na ty krasny ALU 15ky :D , jen me tak napada, oni si ten velkej technicka kopirujou nebo vedou si naky zaznamy? Ze by to tam treba na psacym stroji dopsal :D:D:D:aut

zkus to a uvidis..... :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No můžeš si tam dát i jiný rozměr pneu i když ho nemáš napsaný v techničáku. Ovšem nějaký rozumný, třeba si na to sežeň nějaký 14". Policajti to při běžný kontrole nezkoumají a na technickou si nech třeba ty 13náctky se zimákama. Co se týká té pojišťovny tak ta by to třeba zkoumat mohla když by měli nějaký pochybnosti, ale z vlastní zkušenosti se mi to ještě nestalo, že by kontrolovali rozměr pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...