Ryusei

pomoc ridici zacatecnikovi - pneu, central

12 posts in this topic

Zdar lidi,

nedavno jsem si udelal ridicak a koupil P306ku, je zachovalá ale mám 2 problémy:

1) Mám centrál (ne-dálkovej) a občas se mi auto zamkne celý a občas ne, dokonce nekdy když přibouchnu dveře tak se mi cely zamkne ... u řidiče je trochu povolenej zámek, myslíte, že se problém vyřeší utáhnutím zámku? (za predpokladu, ze pridu na to jak dvere rozebrat)

2) Jaké letní pneu ... V garaži máme 195/75 R14, ovšem v TK mám napsány pouze 165/65 R13 :( ... je to problém? popr. reseni

Díky

[upravil dne 26/9/07 Ryusei]

Ahoj,vítám Tě v klubu a na silnici:papa:papa.Tvůj první problém bych viděl ve zlámaných kabelech mezi sloupkem a dveřma,řešilo se to tady mockrát,zkus hledat.A ty gumy budeš muset dát takový,co jsou v papírech,na technický Ti to neprojde a u pojišťovny taky ne,když uděláš průser.:(A hlavně ten rozměr co píšeš na 306 vůbec nepatří,takže nepůjde ani do papírů dopsat.Hlavně dopsání jiného rozměru kol do TP je v tomhle státě docela porod,taky se tu toho psalo hodně.:grr:papa

a 195 55 R15 tam nemas? Ty 14 sou preci jen malinky, ja je pouzivam na zimu a nemuzu se vzdycky dockat az je zase sundam na ty krasny ALU 15ky :D , jen me tak napada, oni si ten velkej technicka kopirujou nebo vedou si naky zaznamy? Ze by to tam treba na psacym stroji dopsal :D:D:D:aut

Původně zaslal: Jogin

a 195 55 R15 tam nemas? Ty 14 sou preci jen malinky, ja je pouzivam na zimu a nemuzu se vzdycky dockat az je zase sundam na ty krasny ALU 15ky :D , jen me tak napada, oni si ten velkej technicka kopirujou nebo vedou si naky zaznamy? Ze by to tam treba na psacym stroji dopsal :D:D:D:aut

zkus to a uvidis..... :bojim

Mno to s těma kolama je to skoda budu muset shanet 13Ky a na ten central mrknu v garazi o vejkendu a napisu jinak diky za pomoc :super

Já mám v papírech psaný 165/70 13ky

anebo 175/70 13ky tak si vyber

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

naše žabička 306ka 1.6ka 98ka

09082007303zq2.jpg27092007dp2.jpg09082007304ed5.jpgdscn9990ae8.jpg

:super:potlesk:papa

Hmm profilový číslo 75 na rozměru 195 a ješte k tomu 14'',,no myslím že bys je tam ani nenarval...:aut:mrk

[upravil dne 26/9/2007 Pája Rybišár]

njn ale ty 13ky sou na nic dyt i rezervu mam 15ku (s nizkym profilem) :-D

No můžeš si tam dát i jiný rozměr pneu i když ho nemáš napsaný v techničáku. Ovšem nějaký rozumný, třeba si na to sežeň nějaký 14". Policajti to při běžný kontrole nezkoumají a na technickou si nech třeba ty 13náctky se zimákama. Co se týká té pojišťovny tak ta by to třeba zkoumat mohla když by měli nějaký pochybnosti, ale z vlastní zkušenosti se mi to ještě nestalo, že by kontrolovali rozměr pneu.

já mám na svým miláčkovi taky 15" a v t.p. je taky nemám napsaný..

Původně zaslal: Speede

já mám na svým miláčkovi taky 15" a v t.p. je taky nemám napsaný..

pls napis jaky mas presny rozmery ;)