Sign in to follow this  
Followers 0
DeathRabbit

Lakovanie stredového panelu

8 posts in this topic

Vie mi niekto povedať, koľko deci farby potrebujem na lakovanie stredového panelu na palubke. (to čo je hladkým plastom)? Za odpovede a príspevky vopred ďakujem.

[upravil dne 26/9/07 DeathRabbit]

kdyby jsi hledal narazil by jsi na tento muj příspěvek a co se týká středního panelu mě stačil jeden sprej na středek a pruduchy, druhý na dveřní věci.

Keby si čítal, tak by si sa dozvedel, že mi ide o to, koľko deci a nie koľko sprejov, lebo si chcem ten stredový panel strieknuť do farby auta.

Původně zaslal: DeathRabbit

Keby si čítal, tak by si sa dozvedel, že mi ide o to, koľko deci a nie koľko sprejov, lebo si chcem ten stredový panel strieknuť do farby auta.

Co tak se podívat na to že sprej má 250ml ;)

Feldo: Já jsem naprosto klidnej jenom nesnáším lidi co vystřelí od pasu hned bez toho aby vytáhli a odjistili kohoutek :super

[upravil dne 26.9.2007 KoNG]

A čo tak sa pozerať na to, že prietok lakyrnickej pištole môže byť úplne iný, ako u sprejov a originálna namiešaná metalíza môže na plast chytať horšie/ prípadne lepšie (aj s použitím základu na plasty) ako kúpený sprej.;)

PS: Myslím, že som nestrieľal prvý : "kdyby jsi hledal...", však KoNG ;):D A aj ja som úplne kľudný a nemám na KoNGa ťažké srdce, lebo predsa len chcel pomôcť... takže pohoda :cool:

Go-Zila-Go: No hotové...hmmm. Neviem čo tým presne myslíš, lebo komplet tuning auto asi nikdy nečaká. Zatiaľ je to taký decent, 15" elektróny, číra optika vzadu, fólie, koncovka výfuku. Teraz sa trochu oživil interier, lebo všetky tapacíri, odkladací priestor aj manžeta je v bordovej koži, lebo stará látka už bola sčuchaná. Jedine čo je fakt, že goood, je muzika. V predu kompa, vzadu 6x9, 4kanal zosik, 12" basák v uzavretej, tlmenie. Inač ako je to s tým Zrodením Peugeot klubu.sk ???