Sign in to follow this  
Followers 0
Bratr

Jaké ET

13 posts in this topic

čus pežotáci :D

Budu si kupovat nové alu ke svému mazlovi a nikde jsem nenašel jaké ET na 306 potřebuji.. Mám model 95 3.dv.. chci je v 15" na 195/55 tak pls poradte díky

Já mám 6,0 X 15 a ET je 15 a ty kola jsou tak akorát,kdyby bylo větší ET,tak už budou dřít o zadní podběhy.

Původně zaslal: Béďa

pouzij kola s ET 15-24.. cim mensi ET tim vic budou kole vylezat ven;)

ET 24 je uz moc. Pre 306sku je ideal ET 15-18

Původně zaslal: Lavak_Bob

pouzij kola s ET 15-24.. cim mensi ET tim vic budou kole vylezat ven;)

ET 24 je uz moc. Pre 306sku je ideal ET 15-18

ofiko je to dany do 24;) treba Ludwek ma na 15kach ET28 z 206ky a taky se mu to tam vlezlo a nedre..:aut

ofiko je to dany do 24;) treba Ludwek ma na 15kach ET28 z 206ky a taky se mu to tam vlezlo a nedre..:aut

Na starý 306 jsem měl plecháče 14" z 206ky (nevím ET)a vlezli se tam, ale když jsem trochu víc říznul zatáčku tak škrtali bokem pneu o plastový podběh, na druhý straně jsem ten plast neměl a bylo to v pohodě. Ale vzhledově nic moc, byli dost utopený.

Původně zaslal: Driver

Na starý 306 jsem měl plecháče 14" z 206ky (nevím ET)a vlezli se tam, ale když jsem trochu víc říznul zatáčku tak škrtali bokem pneu o plastový podběh, na druhý straně jsem ten plast neměl a bylo to v pohodě. Ale vzhledově nic moc, byli dost utopený.

jj, souhlas.. nerikam ze bych je tam daval ale ze se tam vlezou a da se na nich jezdit, bylo to spis takovy prirovnani k tomu jak tu nekdo pise 20 max. ;)

Zdravím taky mám Litaky s P206 7J Et 15 A gumy 195/50 R15" A pohoda do začatek mi to nedře jen když mám plný auto tak jen když třeba přejíždím koleje..;-)Jinak pohoda si nestěžuju jinak v zatačkách to moc hezky sedí..;-)