Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automat rozhodne nemam ale.....


Davy

Recommended Posts

no a je to teda jednobodovy nebo vicebodovy vstrikovani?

Ad atyp. motor: ja sem ten samy pripad... jeste jsem ho taky nikde nevidel, aspon teda v 205ce. 405ky ho maji docela bezne, ale je to tam trochu jinak poskladany....

A s tim chcipanim je to nejaky divny....:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak melo by to byt jednobodove vstrikovani (myslim).

pokud chces videt muj ->MOTOR<-.

Dnes jsem mluvil s jedním servismanem a ten rikal, ze mi to chcipa kvuli tomu ze mam rozbitej nejakej motorek u vstrikovani. Kterej ridi kolik tam toho ma bejt. Prej si mam prichystat cca 2500,-Kc. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak ti teda povim, ze ten motor vypada uplne jinak nez ten muj... Ten tvuj je XU5JP, ten muj XU5M3Z.. trosku rozdil, ale nijak tragickej :)

405 1.6i cat XU5JP (BFZ) 1994 - 1997 Magnetti Marelli 8P/4G 90bhp @ 6000rpm

405 1.6i cat XU5JP (BFZ) 1994 - 1997 Sagem SL96 90 @ 6000

jeden z techto je tvuj :) maji akorast odlisnost ve vstrikovaci jednotce a ECU... takze az budes neco do motoru shanet, tak aspon vis co mas :) Nejhorsi na tom je to, ze ten katalog mi furt vnucuje, ze to je 4 bodovej vstrik :(.. ma to u kazdyho valce svuj vstrikovac....aspon podle obrazku...

No jsem z toho jelen, ale kdo by nebyl, kdyz ti frantici si z toho delaji takovou prdel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, odhalim se v cele sve krase: po vojne sem delal 3,5 roku u Peugeota-Auto Svoboda Hodonovice- prodej ND. Ve skutecnosti to znamenalo, ze jsem tam delal vsecko-ale v dobrym, to si nestezuju.Taky me pan Svoboda poslal za odmenu na tydenni zajezd do Francie, ktery poradal Peugeot CR. Tyden v ramci zamestnani a jeste sem dostal slusne kapesne. Videl sem tovarni muzeum, vyrobni linku na 206- fak narez videt cernochy, jak se zvarem v tlame montujou sedacky do 206, sklad ND ve Vesoulu atd.No a pak sem sel na vlastni nohy, zacal jsem dovazet auta-pouze z nemecka, no a ted tady k tomu zacinam delat vrakoviste, alejenom na 406 a 306, plus prodej novych dilu. Casem se chci venovat pouze dilum, na dovoz se vykaslu. O Peugeotech neco malo vim a co nevim, tak mam dobre kontakty na byvalem pracovisti a vzdy se dovim co potrebuji.To je asi vse,co bych mohl rict.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Impact: dyt je ma 1400,- /ks :-)

Jojo, Scoboda v Hodonovicich :D Ti me nedavno pekne stvali, ale asi zo to nejak moc nemohli.. hlavne ten jejich zpomaleny clovek u prodeje ND, kterymu jsem musel rikat kde co najde :D cucel na me jak bacil do lekarny.....

BTW: budu potrebovat levou predni lampu nan 205ku :) mame?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tydle starsi auta nedrzim skladem, ale neni problem zajistit. 450,- neoriginale,

1300,- originale Valeo

K tomu Svobodovi: Ja tam pracoval s Pavlem Kalusem, v oboru ND Peugeot celkem pojem a ten me naucil asi vsecko co v te dobe vedel. I on odesel od Svobody a ja sel asi pul roku po nem. Jenze ja tam byl sam a nikoho sem nic neucil. No a to se ted vlece, proste se chudaci musi v tom vsem zorientovat sami. A to asi chvilku bude trvat. Kdo nekdy trochu nakoukl do problematiky ND Peugeot asi vi o cem je rec. Vyznat se jen v typovych oznacenich motoru, ruznem precislovani ND a vim ja co , to chce cas....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo. to je fuckt... taky v tom katalogu obcas hledam a hledam a hledam.... hele za 14 dnu jedu nach Roznau.. co kdybych se stavil? Pro ty svetla nekdy o vikendu.... Rekl bych ze i Masinka bude chtit ty 2 lampovky na 405ku a mozna bych bral jeste jedny na 405 obyc... to bych jeste dal vedet....

Ze bysme udelali kseft :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

405 1.6i cat XU5JP (BFZ) 1994 - 1997 Magnetti Marelli 8P/4G 90bhp @ 6000rpm <- Tak toto je to co mam !!!!!!!!!. Konecne -> diky.

Jo a KROKOVACÍ MOTOREK bych měl mít v pr... . Prej proto to chcípá.

Vrakáč nemám -> je to z bazaru, ale hodně levně, byl od lízingovky. Abych řekl pravdu tak až podezřele levnej ale furt doufám, že se mi to podaří dát přes zimu do kupy :-)

Vzhledem k ceně se moc nedivím, že nemá pneumatiky dle vyhlášky (stejné na nápravě), chybí rezerva, prasklé lanko od ruční brzdy u levého zadního kola, nefachá dálkovej centrál, zabezpečovačka COBRA atd.

Rok výroby 1994, dotaženo 1999 v ČR jeden majitel.

Až se mi podaří dát dohromady to chcípání tak budu řešit ten problém u 3000ot.

Ale jednou to bude fáro!!!!!!!!!!!!!!

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 rok později...
Napsán autorem voštík

no tak ti teda povim, ze ten motor vypada uplne jinak nez ten muj... Ten tvuj je XU5JP, ten muj XU5M3Z.. trosku rozdil, ale nijak tragickej :)

405 1.6i cat XU5JP (BFZ) 1994 - 1997 Magnetti Marelli 8P/4G 90bhp @ 6000rpm

405 1.6i cat XU5JP (BFZ) 1994 - 1997 Sagem SL96 90 @ 6000

jeden z techto je tvuj :) maji akorast odlisnost ve vstrikovaci jednotce a ECU... takze az budes neco do motoru shanet, tak aspon vis co mas :) Nejhorsi na tom je to, ze ten katalog mi furt vnucuje, ze to je 4 bodovej vstrik :(.. ma to u kazdyho valce svuj vstrikovac....aspon podle obrazku...

No jsem z toho jelen, ale kdo by nebyl, kdyz ti frantici si z toho delaji takovou prdel

Zdravicko, mam nasledujici motor 405 1.6i cat XU5JP (BFZ) 1994 - 1997 Sagem SL96 90 @ 6000 a mam problem se ctenim ridici jednotky SAGEM. Mate podobny problem? Jaky vykon ma tento motor?Jake jsou jeho negativni vlastnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...