Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Už je to tu zase - ZIMNÍ PNEU


Mila_S

Recommended Posts

Původně zaslal: mares

Jenom 2 ks, to máš jednostopé vozidlo?

Jednostopý vozidlo nemám, ale loni jsem byl nucen koupit 2 ks a letos přišla řada na zbytek. Úplně stejně jsem dopadl s letníma (jedno se mi vzadu dost sjelo zevnitř, takže na jaře chtě nechtě budu muset koupit nový).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ja vim že toho je tady už hodně,ale presto bych rad věděl vaš nazor.Rozhoduju se mezi Dunlop SP Winter Sport 3D a Goodyear UG 7. Jo a ještě jsem našel Goodyear UG7+,budou lepši než klasicky nebo to je nastejno?K rozhodovani mě donutila dnešni jizda do města nekdy kolem poledne. Mam na autě asi pět let stary Bridgestone cca4mm vzorek a měl sem hodně co dělat aby jsem zustal na silnici a pak vyjel kopec k naši vesnici.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fimima

Ja vim že toho je tady už hodně,ale presto bych rad věděl vaš nazor.Rozhoduju se mezi Dunlop SP Winter Sport 3D a Goodyear UG 7. Jo a ještě jsem našel Goodyear UG7+,budou lepši než klasicky nebo to je nastejno?

Já mám teď nový GY UG7+ (od Pešíčka) ale netuším jak na tom jsou, bo u nás prší. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po prihode co se mi stala tenhel vikend kdy moje krasny prilnavy letni Pirellky zrovna nekamaradili se zavalem snehu na Vysocine a tudíž sem musel ject vlakem domu - tak hned zitra montuju zimaky - RCko si zasouzi kvalitku takze volim Dunlop SP Winter Sport M3 195/50 R15" pac na tech 17" bych byl jak na sáňkách :) ale bouzel ( a doufam že jen na prechodnou dobu :( ) na plechy... hold to nebude takovej krasavec jako v létě ale budu to chtít rychle změnit... :D třeba mě ježíšek překvapí a prinese naky slušivý hliníky... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...