Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

xenon s cockou na 406


kuboSE

Recommended Posts

H1 a bixenony??????? to je blbost to máš jen výbojky nahrazující klasickou žárovku a od kdy má 406tka H1 čky.To by jsi musel mít origo H4 aby tam šli přestavbové bixenony a od kdy má 406tka H1 čky. já mám ale celý set i čočkama ale i výbojky mám jiné já mám origo patici D1S ale to už jsem tu psal.....a 6000 K je moc to chce tak něco kolem 4300 k. 6000 k svítí už moc modře.

[upravil dne 4-10-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:mad: tak se omlouvam je to opravdu H7 ale urcite tam nabizi bixenony nejsou s cockama to ze to jsou jen vybojky to jsem si taky myslel a ani jinde jsem to nevidel ale mozna......

Mam ale jeste jeden dotaz oslnujou predni mlhovky protijedouci auta?? vim to o zadnich ale s prednima jsem si myslel ze to tak neni, ale dneska mi nekolik aut pustilo dalkove jako bych je oslnoval (ale kdyz me to tak dobre sviti do stran na prikopy a tak vidim kdyz mi tam prebiha "vysoka").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

:mad: tak se omlouvam je to opravdu H7 ale urcite tam nabizi bixenony nejsou s cockama to ze to jsou jen vybojky to jsem si taky myslel a ani jinde jsem to nevidel ale mozna......

Mam ale jeste jeden dotaz oslnujou predni mlhovky protijedouci auta?? vim to o zadnich ale s prednima jsem si myslel ze to tak neni, ale dneska mi nekolik aut pustilo dalkove jako bych je oslnoval (ale kdyz me to tak dobre sviti do stran na prikopy a tak vidim kdyz mi tam prebiha "vysoka").

chlape tak to by som chcel vediet ako si dostal vodicak.

HMLOVKY OSLEPUJU JAK SVINA!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lumpma

:mad: tak se omlouvam je to opravdu H7 ale urcite tam nabizi bixenony nejsou s cockama to ze to jsou jen vybojky to jsem si taky myslel a ani jinde jsem to nevidel ale mozna......

Mam ale jeste jeden dotaz oslnujou predni mlhovky protijedouci auta?? vim to o zadnich ale s prednima jsem si myslel ze to tak neni, ale dneska mi nekolik aut pustilo dalkove jako bych je oslnoval (ale kdyz me to tak dobre sviti do stran na prikopy a tak vidim kdyz mi tam prebiha "vysoka").

jako sorry ale přední mlhovky používat na vysokou ?? To je trošku divné,ne ?? A navíc když používáš přední mlhovky,na ty příkopy - něco v nich hledáš ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno mě se ty xenony taky zamlouvají,ale ptal jsem se kamoše co dělá na STKčku,že když H7 předělám na xenony,zda to bude vadit na STK jestli projdu ?? Bylo mi řečeno že není problém,ale musí mít automatický náklon při zatížení,obsahují ty montážní sady i tuto vychytávku ?? prej musí být na nápravě nějaký čidlo co to zajištuje,tak jen jestli u těch sad je ?? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

Mno mě se ty xenony taky zamlouvají,ale ptal jsem se kamoše co dělá na STKčku,že když H7 předělám na xenony,zda to bude vadit na STK jestli projdu ?? Bylo mi řečeno že není problém,ale musí mít automatický náklon při zatížení,obsahují ty montážní sady i tuto vychytávku ?? prej musí být na nápravě nějaký čidlo co to zajištuje,tak jen jestli u těch sad je ?? Díky za info

Tak můžu říct že tuto vychytávku tyto sady určitě neobsahují,jde to naklánět jen klasicky kolečkem v kabině ale to asi tvému kolegovi s STK stačit nebude......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

prej musí být na nápravě nějaký čidlo co to zajištuje...

Jen pro info. Čidla jsou na obou nápravách a signál vedou do ŘJ, která to vyhodnocuje, podle nějakého algoritmu počítá a pak dává povel servomotorkům světel. Jde o zprůměrování signálu, jinak by se ty servomotorky naklápění zbláznily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Burisek

Mno mě se ty xenony taky zamlouvají,ale ptal jsem se kamoše co dělá na STKčku,že když H7 předělám na xenony,zda to bude vadit na STK jestli projdu ?? Bylo mi řečeno že není problém,ale musí mít automatický náklon při zatížení,obsahují ty montážní sady i tuto vychytávku ?? prej musí být na nápravě nějaký čidlo co to zajištuje,tak jen jestli u těch sad je ?? Díky za info

Tak můžu říct že tuto vychytávku tyto sady určitě neobsahují,jde to naklánět jen klasicky kolečkem v kabině ale to asi tvému kolegovi s STK stačit nebude......

On to přežije,jemu to je více či méně jedno,jen mi říkal že když mě zastaví třeba policajti a zjistí to,tak by to asi bylo mastnější,ale podle mě to je jedno,pokud to bude fungovat na kolečko,tak to musí stačit !!

[upravil dne 14/10/07 Burisek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ty moje čočky s xenonama už rok a ještě jse nestalo že by mi na to policajti něco řekli,stačí že to svítí nebo ne?????? a i kdyby tak jse s něma budu hádat že to svítí a o to jde a svítí to líp a votom to je......nesmíte se těch policajtů tolik bát,jsou to jen lidi a prdlajs ví jestli to na to auto patří nebo ne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Já mám ty moje čočky s xenonama už rok a ještě jse nestalo že by mi na to policajti něco řekli,stačí že to svítí nebo ne?????? a i kdyby tak jse s něma budu hádat že to svítí a o to jde a svítí to líp a votom to je......nesmíte se těch policajtů tolik bát,jsou to jen lidi a prdlajs ví jestli to na to auto patří nebo ne.....

To máš samozřejmě naprostou pravdu,jenže já mám starej model,leda říct že jsem se čumákem kouknul do stromku,a sehnal pouze tyto světla,nikdy nevíš na jakého buzíka na silnici narazíš,osobně si myslím že to je naprosto jednou,hlavně že to svítí ! AAA vo tom to je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s Premou ohledne tech policajtu....kdybych se jich ja mel bat tak vubec moje auto nevypada tak jak ted je :D.....mam tam tolik veci co by tam nemeli bejt a uz nejakej cas jezdim deno denne a policajti zatim nic...a to sem to ted zvyraznil jeste tema pruhama, tak ted uz sem vubec k neprehlednuti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...