Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

xenon s cockou na 406


kuboSE

Recommended Posts

cafte vsetci prosim vas nevie niekto o dakom obchode kde sa daju kupit svetla na 406 new model uz zo zabudovanou cockou? xenony uz mam a su to tie nahrady za H7 ale nieje to ono ako ked je ta vybojka v cocke!!! prosim vas velmi pekne ak niekto vie daku stranku kde sa da nieco taketo zohnat hodte to tu lebo uz som prehladal asi cely net a aj toto forum a stale som nic nenasiel :( dik :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

Super taky jsem o tom přemýšlel,půjde to do starého modelu místo H7 ??

No nevím nemáš čirou optiku , nevím co udělá paprsek světla s čočky,přes nečiré sklo ???????:myslim:myslim:myslim mohl by s toho na cestě vzniknout docela pěkný paskvil....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Takové světlo neexistuje na 406 new model já to řešil takhle já tam mám čočku ale je to má vlastní výroba.......

viem ze origos svetlo na 406 s cockou a xenonom neexistuje ale ci sa daka firma nedala na vyrobu niecoho takehoto ako je napr neorigos optika aj na golf 3 s cockou a anjeliskymi ocami...mas to pekne urobene a ked mam pravdu povedat mne by uplne stacil xenon a nie bi-xenon lebo ked uz mas xenon s cockou tak dialkove uz aj tak skoro nepouzivas. no inac ak nebude uz ina moznost ako dostat cocku do mojej 406 tak asi kupim tie samostatne cocky a domontujem to tam dako len neviem este ako :( radsej by som ak by to uz niekto za mna urobil alebo daka firma keby to vyrabala myslim ze by si to vela ludi kupilo na auto!!!! xenon s cockou to su proste veci a ked budem niekedy v buducnosti kupovat dalsie afto tak uz len s xenonom!!! dik aj za tieto rady ale ak by nahodou predsa vedel niekto o dakej takej optike s cockou na tu moju fesandu nech to hned hodi sem :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Burisek

Super taky jsem o tom přemýšlel,půjde to do starého modelu místo H7 ??

tebe mozem asi len odporucit bud nahrady ziarovky H7 a to vybojky typu H7-su to presne nahrady za ziarovky H7 takze vsetko bude pasovat a nemusis mat ani ciru optiku ale ak chces aj cocku na to musis uz mat ciru optiku a tu musis kupit a prerobit predok na tvojej starej 406 na new 406 a to budes musiet vymenit kapotu, svetla, predny naraznik a myslim asi aj blatniky a potom do tych new prednych svetiel zabudovat este cocku ak teda uz nezozenies svetla uz s cockou. :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Mrkni sem mají tam na prodej celé sady s čočkou,které bys musel do těch parabol zabudovat,jen upozornuji je to drbačka.....

[upravil dne 25-9-07 Přema]

mozes tu prosim ta este hodit dake foto zo zapnutymi stretavackami a dialkovymi niekde pri stene? aky to robi luc svetla? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: Přema

Mrkni sem mají tam na prodej celé sady s čočkou,které bys musel do těch parabol zabudovat,jen upozornuji je to drbačka.....

[upravil dne 25-9-07 Přema]

mozes tu prosim ta este hodit dake foto zo zapnutymi stretavackami a dialkovymi niekde pri stene? aky to robi luc svetla? dik

Zatím takové foto nemám ale budu jse snažit ho dodat ale na fotce nic neuvidíš tvar paprsku světla je stejný jak u halogenek:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: Přema

Mrkni sem mají tam na prodej celé sady s čočkou,které bys musel do těch parabol zabudovat,jen upozornuji je to drbačka.....

[upravil dne 25-9-07 Přema]

mozes tu prosim ta este hodit dake foto zo zapnutymi stretavackami a dialkovymi niekde pri stene? aky to robi luc svetla? dik

Zatím takové foto nemám ale budu jse snažit ho dodat ale na fotce nic neuvidíš tvar paprsku světla je stejný jak u halogenek:papa:papa

tak to sa mylis pretoze prave tvar luca s cockou a bez cocky su rozdielne aj ked podstata je dodrzana ale cocka robi presny luc-ciaru skoro az do uhlu 180 sutpnov a ked pristavis auto s cockou a bez cocky k stene uvidi s okamzite rozdiel!!! :super to preto chcem cocku lebo presne svieti a neoslnuje v podstate vobec oproti vodicov a ja vidim podstatne viac do predu ale aj do stran!!!! :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

To ano ale na zdi jsi nejsem jist jetli to uvidíš,na cestě to svítí 5m od auta na každou stranu,jde pěkně vidět do příkop a lesů kvůli zvěři......

Zkusím to večer vyfotit a dám to sem

[upravil dne 26-9-07 Přema]

uz som to niekde videl vyfotene vecer a bolo to dobre vidno na tej fotke...hej hej inac to je to dobre na tom ze vidno az do priekop alebo daleko okolo cety ked je aj luka atd...kamarat ma na fabke xenony s cockou origos a nevie si to vynachvalit a ja som pred nedavnom dal to svetiel nahrady ziaroviek H7 tie xenonove vybojky H7 a svieti to faaaaakt o mooooc lepsie ale aj tak chcem tu cocku lebo cocka je cocka :super:D:roker:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: Burisek

Super taky jsem o tom přemýšlel,půjde to do starého modelu místo H7 ??

tebe mozem asi len odporucit bud nahrady ziarovky H7 a to vybojky typu H7-su to presne nahrady za ziarovky H7 takze vsetko bude pasovat a nemusis mat ani ciru optiku ale ak chces aj cocku na to musis uz mat ciru optiku a tu musis kupit a prerobit predok na tvojej starej 406 na new 406 a to budes musiet vymenit kapotu, svetla, predny naraznik a myslim asi aj blatniky a potom do tych new prednych svetiel zabudovat este cocku ak teda uz nezozenies svetla uz s cockou. :super:papa

Jo to jsem taky někde četl,pročítal jsem tady forum,to je moc vyměňování,nechám to jak to je,nebudu do to štourat,to by bylo v případě že bych ,a to bych nerad nabořil předek,pak bych o tom uvažoval,zatím to tak nechám ale díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kuboSE

Původně zaslal: Burisek

Super taky jsem o tom přemýšlel,půjde to do starého modelu místo H7 ??

tebe mozem asi len odporucit bud nahrady ziarovky H7 a to vybojky typu H7-su to presne nahrady za ziarovky H7 takze vsetko bude pasovat a nemusis mat ani ciru optiku ale ak chces aj cocku na to musis uz mat ciru optiku a tu musis kupit a prerobit predok na tvojej starej 406 na new 406 a to budes musiet vymenit kapotu, svetla, predny naraznik a myslim asi aj blatniky a potom do tych new prednych svetiel zabudovat este cocku ak teda uz nezozenies svetla uz s cockou. :super:papa

podle toho, co jsem slysel .. tak se prodavaji i svetla s cirou optikou na stary model (velmi pravdepodobne to ale asi neni original Peugeot) tusim za 8000,-- za obe svetla :) ..ale tu cenu na jistotu nevim

edit: kdo mi takovyhle najde, ma u me hudlana :D

[upravil dne 26.9.2007 švejk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši potřeboval bych nějaké reference na HID sady co se prodávaj, jestli to má smysl. Prej jdou v pohodě dát i na nečirou optiku a dělaj se i 55W. Co si o těch sadách kolem třech tisíc myslíte, případně kdo máte jak se vám jeví. Osobně bych si vzal asi svítivost 8000K.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...