Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radiaca páka-koncovka


Montty

Recommended Posts

Ahojte. Prosím vás má niekto skúsenosť s výmenou koncovky na radiacej páke u P 406? Chcem ju vymeniť, ale keď som skúšal "normálne" odšrubovať starú - nepovolila... a tak neviem či mám proste len viacej zabrať, alebo je tam nejaká poistka. Aký je priemer závitu na tej tyči radiacej páky???... teda ak je to klasika šrubovacia koncovka.

Díky za radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Montty

Vážne??? Takže brutal síla?

Přesně tak:D Já taky tahal, jako v té pohádce, jen chyběl ten peloton za mnou a po půl hodině jsem vylezl z auta spocenej jako myš s myšlenkou, že mě může celá koncovka políbit pr*el:aut Jinak bych bral v úvahu to, co píše Béďa, jakmile vytáhneš i táhla, asi bych se zamyslel:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to na svy 406 vzal sikovkama a jakoby se ji snazil vsroubovat. Jak povolila, tak uz sla ven dobre. Na te tycce pak zustal bilej plast, na kterym byla ta koncovka narazena. Ten jsem rozlamal, vyndat nesel, byl strasne krehkej (lamavej). Zustala pak jen kovova tycka. :)

Koncovka byla trochu poskozena od tech sikovej, ale vube me to nes*re - daval jsem jinou. :papa

[upravil dne 25.9.2007 Tornado]

[upravil dne 25.9.2007 Tornado]

post-0-14109596539435_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ten plastik je ten prostredni tunel??? Ja to mam tak nejak vcelku...

to matrix... origo se da koupit v servisech ale ja budu delat komplet sestavu momo, uvazuju i o rucce, ale to uz je 5 tacu :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...