Sign in to follow this  
Followers 0
Montty

Radiaca páka-koncovka

13 posts in this topic

Ahojte. Prosím vás má niekto skúsenosť s výmenou koncovky na radiacej páke u P 406? Chcem ju vymeniť, ale keď som skúšal "normálne" odšrubovať starú - nepovolila... a tak neviem či mám proste len viacej zabrať, alebo je tam nejaká poistka. Aký je priemer závitu na tej tyči radiacej páky???... teda ak je to klasika šrubovacia koncovka.

Díky za radu...

myslim ze vsichni co ji menili tak tu psali ze je jen narazena, takze zabrat silou a jeste vetsi silou smerem nahoru, bacha at nemas na strese bouli :D

Původně zaslal: Montty

Vážne??? Takže brutal síla?

Přesně tak:D Já taky tahal, jako v té pohádce, jen chyběl ten peloton za mnou a po půl hodině jsem vylezl z auta spocenej jako myš s myšlenkou, že mě může celá koncovka políbit pr*el:aut Jinak bych bral v úvahu to, co píše Béďa, jakmile vytáhneš i táhla, asi bych se zamyslel:roker

No to je na zamyslenie... lenže dajako to predsa ísť musí, nie? Alebo že by anie nie??? :myslim

Ja to na svy 406 vzal sikovkama a jakoby se ji snazil vsroubovat. Jak povolila, tak uz sla ven dobre. Na te tycce pak zustal bilej plast, na kterym byla ta koncovka narazena. Ten jsem rozlamal, vyndat nesel, byl strasne krehkej (lamavej). Zustala pak jen kovova tycka. :)

Koncovka byla trochu poskozena od tech sikovej, ale vube me to nes*re - daval jsem jinou. :papa

[upravil dne 25.9.2007 Tornado]

[upravil dne 25.9.2007 Tornado]

post-0-14109596539435_thumb.jpg

No ja som kupil niečo podobne ako maš ty na foto... vyzera to hned inač.... tak na to zajtra vletím a snad to povoli...

ahoj, jeste jeden dotaz, budu menit koncovku puvodni za momo, chci vymenit i tu kuzi, nemate nekdo recept jeste na tohle???

Původně zaslal: Georginho_cz406

ODDĚLEJ plastík co drží koženku u řadící páky a už uvidíš....já ji už měnil, byla popraskaná :-)

A jakou jsi tam daval? Existuje origo nebo ...?

a ten plastik je ten prostredni tunel??? Ja to mam tak nejak vcelku...

to matrix... origo se da koupit v servisech ale ja budu delat komplet sestavu momo, uvazuju i o rucce, ale to uz je 5 tacu :-(