Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zavírání dveří


fantom

Recommended Posts

Ahoj dají se nějak seřídit nebo přitáhnout nebo nevím :) přední dvěre ?

Byly asi dost používaný a mají takový moc plechový zvuk (nebo jak to popsat).

Zadní jsou v pohodě tam i když s tím bouchnu hodně tak se ta rána ztlumí ale přední stačí jen trošku přivřít a už jsou zavřený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám to uplně stejný. Auto je rok a půl starý (kupoval jsem ho rok starý). Zadní dveře se zavírají normálně s tupým klapnutím. Přední jsou plecháče. Asi by pomohlo tam dát jiný těsnění. Ale já to řeším tak, že s předními dveřmi netřískám, ale jen lehounce zaklapuji. Pak to plechovej zvuk nedělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: fantom

Ahoj dají se nějak seřídit nebo přitáhnout nebo nevím :) přední dvěre ?

Byly asi dost používaný a mají takový moc plechový zvuk (nebo jak to popsat).

Zadní jsou v pohodě tam i když s tím bouchnu hodně tak se ta rána ztlumí ale přední stačí jen trošku přivřít a už jsou zavřený.

Mám úplně stejný "problém."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozeram na fotky ze to mate na modeloch po facelifte.

Nemaju nahodou tieto modely problem v nedostatocnom tlmeni dveri?

Inak, plechovy zvuk maju dvere ak boli kmpletne menene. V tych totiz nebyva tlmiaci material servis ho tam zvycajne neda.

Vhodny material sa da zohnat v obchodoch specializujucich sa na audio do aut.

Je to taka akoby safaltova filia z jednej strany samolepiaca. Treba ju nacapit na pech dveri, z vnutornej strany samozrejme:).

Ci je tam tlmiaci material sa da zistit aj jemnym poklepanim prstom na dvere. Ak maju niektore plechovejsi zvuk, asi boli menene a chyba tam tlm. material.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať ťukám, jak ťukám, tak mi to připadá na všech dveřích stejně plechový (že bych měl měněný všechny čtyři dveře? :myslim). Je fakt, že při zavírání předních dveří je zvuk plechovější než u zadních. Ale taky záleží na tom, jestli to zavírání dveří děláš s rozběhem, nebo jen tak optimálně zaklapneš. :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panové, moc je proste otvirate, casem se vybeha zamek a de lip zavrit, proto ten plechovej zvuk, mamka ma 307 uz druhym rokem (kupovana nova), verze pred faceliftem a zatim to zadna kruta plecharina neni, ale uz to taky neni to jemny zuchnuti co na zacatku, holt je videt ze zadek neni otviranej

fantom: vymen zamek na dverich za novej a bude to lepsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Riesenie cislo 2: vytlmenie vnutornych plechov.

Ked som prerabal hudbu, doslo aj na tlmenie vnutra dveri. Dal som tam asfaltove platy. Dvere su sice o poznanie tazsie, no aspon pri zavierani nevydavaju pazvuky ala 120. S dverami ale aj tak narabam s citom. Ak vsak s prednymi dverami jebes, tak ti nepomoze nic. Proste ostanu "vymlatene".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...