Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

prehrevanie peugeot 306


mcdonaldsk

Recommended Posts

mám problem menil som nemrznúcu zmes vypustil som starú pretože už v nej plavalo všetko páčkou pod chladičom a potom som nalial novú a nasledne aj destilovanu vodu asi tak 2,5 litra a auto sa mi behom chvílky asi tak 2 km začne zahrievať na 100 stupnov a svieti mi to červene viem že robím chybu ale kde ? dakujem za odpoved problem som začal mať ked som to menil predtým ok,,,,motor 1.4 benzín rok vyroby 96 asi by som to mal ovzdušniť ale neviem ako

[upravil dne 24.9.2007 mcdonaldsk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na vrchu chladiče je podobnej kohoutek jako u vypoštění.musíš ohřát motor tak aby termostat pustil vodu do chladiče pak povoluješ ten kohoutek a uslišíš jak bublá ven vzduch.hlavně u toho musíš hlídat stav hladiny v chladiči a dolejvat,jinak se ti bude pořád zavzdušňovat.odvzdušněný to bude až tim kohoutkem poteče voda ven.a po čase na to mrkni a kdyžtak znova odvzdušni.jo a při tom odvzduš.musíš mít zaplý topení.

[upravil dne 25.9.07 Medion]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se podivej na víčko u nádobky kam se dolejvá,může bejt přilepená gumička (těsnicí)vespod atim pádem zacpaná odvzdušňovací dirka.Nejsem mechanik,jen přemejšlim čim by to mohlo bejt.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...