Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak, a je to ...


EliM

Recommended Posts

... tak a P205Gti je z domu, chytil se nějaký maník, ale myslím, že může být spokojený, stlačil mě na 33tis. :mad: (ale zase ušetřím na pojištění, než kdybych čekala s prodejem až do jara) a tisícovku si nechal bazar. Každopádně jsem zatlačila slzu a je to, doufám, že o něj bude dobře postaráno :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... jo to jo, ale ten bazar má kámoš, takže co by pro mě neudělal :D, nechal si jenom tisícovku, teda alespoň za to, že mu tam zabíralo místo (bazary jsou v tuto dobu, totálně natřískané) a taky, že to musí vyřídit na inspektorátu a tak ... takže to jde :D:D:D a mám o starost míň ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deeper ... jasně ... ze začátku mi to dělalo trošku problém, když jsem plyn sešlápla až na podlahu a ... nic ..., ale už jsem si zvykla, hlavně se mi dobře zvykalo na tu spotřebu :D:D:D 205-ka si vzala dobrých 10-11 litrů a 106-ka tak do šesti :D:D:D a při dnešních cenách to v peněžence poznáš hned :cool: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deeper: kdysi jsem dával dohromady hoodně pěkného Fiátka - skoroveterána. Měl jsem ho pak rok a půl, a následně jsem na něm při prodeji tratil přes 30tis - a to nepočítám svojí práci...

Tehdy jsem si řekl - a dost, a nikdy více.

Pokud tě tohle auto sere, a chceš se ho zbavit, udělej to hned. Když to budeš odkládat, a mezitím do toho ještě něco nasypeš, bude ta ztráta ještě větší, menší už nebude nikdy. Zní to hrozně, ale je to prostě tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, spíš bych ho potřeboval dát kompletně do kupy, jenže na to neni čas. Dělám na tom jenom nutné opravy a třeba na přetěsnění motoru se chystam už dobrý tři měsíce. Možná že pošlape dobře, až se celý udělá. Dá se nějak poznat, že už to auto nemá cenu opravovat? Odchází tam věci jako je startér, altik, sem tam nějakej kabel a tak...... zatim nic vážnýho, až na prdlou hlavu:mad: která je tam nová

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deeper: dá se to poznat - ale každej na to má jiný měřítka. Já třeba řeknu na 9 aut z 10, že to cenu nemá ;)

Největším problémem je např. pro mě kastle + lak - ne že bych neznal solidní klempíře a lakýry, ale na mé starší auto to fakt nemá smysl. Takže, když mám super kastli, ten zbytek vždycky nějak doženu - ale leckdy je lepší koupit k tomu ještě jedno auto na ND, než třeba opravovat motor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, nechci vam nijak kecat do zivota, ale divam se na to asi takto :

zatimco u deepra je auto mazel, u kteryho sem tam nejaka ta kacka nehraje roli (srdcarske hledisko), oddie pojal auto ciste jako spotrebni vec (obchodni hledisko).

Pak zalezi na kazdem, jak se na to kouka. A take na aktualni spokojenosti nebo nespokojenosti (ja bych napsal nasratosti, ale to tohle forum nesnese)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie: Taky počítám že do třicítky z toho dostanu rozum a švihnu se všim, koupim si nějakýho kombika, kam narvu dvě děti, manželku nákup a tchyni :D Prodam garáž a vezmu si hypotéku, zavedu minimálně tři stavební spoření a tak. Zatim mě to neláká. Radši infarktový stavy z aut než z rodiny. Mam problémy postarat se o sebe :D:D:D:D:D natož o potomstvo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie: A jakej byl tvůj vztah k autům před tím než jsi založil rodinu:D:D:D:D no? Podle toho jak jim rozumíš to bylo asi taky dost horký, nebo se pletu? Mám občas problémy, protože trávím víc času v garáži než doma. Ale auta mě baví a až přestanou, tak si najdu jinou zábavu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Deeper: ne zas tak úplně horký, ale taky bylo. Lepení modrých světýlek, matlání laminátu, řezání pružin a kastrování výfuků mě ale zcela minulo... Asi se na tom taky podepsal celkem solidní teoretický základ (strojní prům. + fakulta), ve spojení s docela slušnou praxí v technice obecně (mj. i 15 let elektronika, nebo trochu i výškové práce...)

Auta mě taky baví, jinak bych to nedělal - ale pro mě je spíš holt prioritou, aby bylo technicky v pořádku - než kolik lidí vyprovokuju řvoucím výfukem či bizardním vzhledem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...