Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dialkove k cemtralu na p405


maniacse

Recommended Posts

zdravim.

kupil som p405 a trosku som si ho zacal davat dokopy. po rozobrati stropneho panelu z osvetlemim som zistil, ze je tam komplet elektronika na prijem ir signalu z do na central. problem je, ze dane do nemal ani predchadzajuci majitel, ak teda vobec k danemu p bolo.

otazka znie: da sa zohnat (v servise napr) do k danemu systemu? je tam na dekodery vypisany kod, typujem ze je to neaky kluc k frekvencii do.

dik moc za odp.

r.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no klic se da v peugetu udelat, ale pocitej minimalne 2500Kc a to myslim ze nema cenu do infracerveneho ovladani investovat, za 900Kc sezenes radiove univerzalni dalkovy ovladani se dvema vystrelovacima klicema a bude ti to odemykat a zamykat na minimalne 10x vetsi dalku a jeste budes mit optickou signalizaci na blinkry, coz origos IR ovladani neumi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no klic se da v peugetu udelat, ale pocitej minimalne 2500Kc a to myslim ze nema cenu do infracerveneho ovladani investovat, za 900Kc sezenes radiove univerzalni dalkovy ovladani se dvema vystrelovacima klicema a bude ti to odemykat a zamykat na minimalne 10x vetsi dalku a jeste budes mit optickou signalizaci na blinkry, coz origos IR ovladani neumi

hmm muzes treba navest na jake firmy se obratit? Mam relativne stejny problem. Stary model 405 central s DO s prijimacem ve strope. Mel sem i DO (cerna obdelnikova krabka s dvema cudliky) bohuzel mamicne se podarilo mi ji vyprat i s kalhotama. Tzn. DO je mrtve. Jak to tedy nahradit abych mohl zase dalkove centralovat? Diky predem za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PetrR

Původně zaslal: Ferry

no klic se da v peugetu udelat, ale pocitej minimalne 2500Kc a to myslim ze nema cenu do infracerveneho ovladani investovat, za 900Kc sezenes radiove univerzalni dalkovy ovladani se dvema vystrelovacima klicema a bude ti to odemykat a zamykat na minimalne 10x vetsi dalku a jeste budes mit optickou signalizaci na blinkry, coz origos IR ovladani neumi

hmm muzes treba navest na jake firmy se obratit? Mam relativne stejny problem. Stary model 405 central s DO s prijimacem ve strope. Mel sem i DO (cerna obdelnikova krabka s dvema cudliky) bohuzel mamicne se podarilo mi ji vyprat i s kalhotama. Tzn. DO je mrtve. Jak to tedy nahradit abych mohl zase dalkove centralovat? Diky predem za info

me osobne se libi tenhle s vystrelovacim klicem ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, ale ja by som rad len to do, kluc ma moc netankuje... ide mi len o doplnenie povodnej vybavy, kedze je tam taka skatula pre ovladanie centralu a elektriny v aute vacsia ako moj smartphone, naco ju odpajat a nahradzovat novym centralom, novy black box a nanovo vsetko pripajat? jedine, ze by to slo pripojit priamo na uz existujuci system, to by bolo naozaj dobre riesenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: maweryk

A ako je to potom s imobilizerom? Da sa do tych klucov vlozit suciastka zo stareho kluca, aby siel imobilizer, respektive ci sa da kupit a aka je cena?

Dá se do nového klíče přendat čip ze starého, nebo se dá okopírovat a udělat nový, ale je to dost drahý, tuším cca 1000-1500 kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ridici jednotka centralu zustava originalni, pridas novou ridici jednotku univerzalniho dalkoveho ovladani a podle schematu co k ni dostanes pripojis ke stavajicimu vedeni dratu, vetsinou se to pripojuje na draty, ktery vedou od koncovych spinacu, ktery jsou na moturcich zamykani prednich dveri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

ridici jednotka centralu zustava originalni, pridas novou ridici jednotku univerzalniho dalkoveho ovladani a podle schematu co k ni dostanes pripojis ke stavajicimu vedeni dratu, vetsinou se to pripojuje na draty, ktery vedou od koncovych spinacu, ktery jsou na moturcich zamykani prednich dveri

Přesně tak, nic neodpojuješ, jen se napojíš na stávající instalaci centrálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...