Sign in to follow this  
Followers 0
Dundee

Dvoubarevný lakování

22 posts in this topic

Dneska jsem měnil zadní nárazník a po instalaci mě začala opět :D nahlodávat myšlenka dvoubarevnýho lakování auta. Co si o tom myslíte, jak by v tomhle stylu vypadalo celý auto?

Eventuelně bych chtěl poprosit nějakýho človíčka, kterýmu jde práce s Photoshopem a podobými programy o "VT" (fotky auta jsou k dispozici v profilu na hlavní straně).

post-0-14109596534421_thumb.jpg

Původně zaslal: Béďa

DO LAKU!!:D

Myslíš do zelenýho nárazník nebo spodek na stříbrno?:myslim

Původně zaslal: Dundee

DO LAKU!!:D

Myslíš do zelenýho nárazník nebo spodek na stříbrno?:myslim

myslim do barvy auta, videl jsem vcera zrovna jednu 306ku ktera mela prahy a narazniky ve stribrny a zbytek cervena(lucifer) a vubec se mi to nelibilo.. ale je to tvoje auto a kdyz se to bude libit tobe..;)

je to tvoje auto a kdyz se to bude libit tobe..;)

Proto bych to chtěl nejdřív alespoň přibližně vidět na fotce. Zítra to asi v práci umyju a udělám nějakou lepší fotku ještě za světla, pak by se s tim dalo i líp pracovat v nějakym upravovacim prográmku;)

Já si stouhle myšlenkou dvoubarevné kombinace hraju už dlouho. Jen jsem zatim neměl čas ani odvahu to zkusit přelakovta.;)

Původně zaslal: Mefisto86

Já si stouhle myšlenkou dvoubarevné kombinace hraju už dlouho. Jen jsem zatim neměl čas ani odvahu to zkusit přelakovta.;)

Já si s tim pohrávám od tý doby, co mám 405ku (což je dva a půl roku:D), ale původně jsem uvažoval o dvou tmavých barvách- nahoře nechat tmavě zelenou a dolů dát buď tmavě modrou (jako 406NM) nebo černou metlu. O kombinaci tmavě zelený s jakoukoliv světlou barvou jsem nikdy neuvažoval, ale zdá se mi to celkem pěkný. Ostatně uvidim, jak dopadne VT (pokud se někdo najde:D).

Já jsem pro, hodit to kompleto do laku auta:super Taky jsem si pohrával s myšlenkou, že bych si udělal kdysi ropise černobílýho, ale nakonec jsem od toho upustil ...

to Dundee: No nevím, neumím si to nějak představit a když si to představím,tak bych řekl,že to raději nechat komplet v jedné barvě.

No já přemešlim o kombinaci buďto černo-zlatá včetně zlatejch lišt apod. nebo černo červená:super

Tak jsem dneska profrčel myčkou a tady jsou na ukázku čtyři obrázky. Osobu ochotnou zkusit VT můžu zásobit obrázkama v rozlišení až 3072x2304;)

Takhle po umytí se mi to zamlouvá ještě víc:D

EDIT: Těch barevných šmouh si nevšímejte, ještě nemám rozleštěný následky pádu eternitový desky na můj kufr:mad:

[upravil dne 24/9/2007 Dundee]

post-0-14109596535373_thumb.jpg

Tak jsem něco spáchal, HLAVNĚ NENÍ TO ŽÁDNEJ VIRTUAL TUNING, to bych přenechal jinejm co dělají v Photoshopu;) tak komentáře nechte stranou. Jinak to auto takhle vypadá jak motorovej člun:D:D:D takže v realu bych to tak nechtěl vidět

[upravil dne 24/9/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109596537551_thumb.jpg

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Tak jsem něco spáchal, HLAVNĚ NENÍ TO ŽÁDNEJ VIRTUAL TUNING, to bych přenechal jinejm co dělají v Photoshopu;) tak komentáře nechte stranou. Jinak to auto takhle vypadá jak motorovej člun:D:D:D takže v realu bych to tak nechtěl vidět

První vlaštovka, super:mrk Mě to moc jako člun nepřijde:D a docela se mi to i zamlouvá. Ještě zkusim chvíli vydržet, jestli se najde někdo, kdo by ty fotky upravil "realističtějš". Díky, Radku:super

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Radek Hurvajz

První vlaštovka, super:mrk Mě to moc jako člun nepřijde:D a docela se mi to i zamlouvá. Ještě zkusim chvíli vydržet, jestli se najde někdo, kdo by ty fotky upravil "realističtějš". Díky, Radku:super

No dyk povidam, bylo to jen tak pro představu, snad se na to někdo vrhne pořádně

Určitě do laku jako je celý auto... jednobarevný je hezčí... ale každý má jiný vkus...... :roll

Tak to stříkni do rudý nebo černý komplet celý auto :super. Proti gustu žádnej dišputát,je to tvoje auto a pokud se ti to líbí,tak to udělej dvoubarevně.

2 Dundee : Pošli mi na rosticekm@seznam.cz nějaké ty fotky a pohraju si ;-) Takhle newím, jaké auto(fotky) chceš překopat, neboť v profilu vidím P405 červé barvy a tady zelené a fotky jiné - tak newím :)

Resp. jde o to, že potřebuju fotku, kde půjde nejrealističtěji vidět barva auta (kvalitou fotky), ať to pak neskresluje ;)

Původně zaslal: Sektor

2 Dundee : Pošli mi na rosticekm@seznam.cz nějaké ty fotky a pohraju si ;-) Takhle newím, jaké auto(fotky) chceš překopat, neboť v profilu vidím P405 červé barvy a tady zelené a fotky jiné - tak newím :)

Resp. jde o to, že potřebuju fotku, kde půjde nejrealističtěji vidět barva auta (kvalitou fotky), ať to pak neskresluje ;)

Auto je pořád tmavě zelený, ty barevný odlišnosti jsou jiným foťákem :) Fotky máš v mailu, díky;):super

Zajímavé - nechceš k tomu rovnou i to stříbrný křídlo ;)

Ve skutečnosti to vypadá určitě líp než na fotkách.......

[upravil dne 3/10/2007 Bohouš]